Abimees:Tallinna Botaanikaaed

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Seminariruum Seminariruum Toitlustamine Toitlustamine Catering Catering
Aadress: Kloostrimetsa tee 52, Tallinn
Telefon: +372 5862 6002
E-mail: myyk[at]tampe.ee
Koduleht: www.botaanikaaed.ee/
Botaanikaaed ootab seminari, koolitust, sünnipäeva, juubelit või hoopis pulmapidu korraldama nii sise- kui välitingimustes.

Inimesed vajavad rohelust nagu õhku. Eriti pimedal sügis- ja talveajal. Rohelus aitab inimest tasakaalus hoida ja leida üles harmoonia. Harmoonilises keskkonnas olles tekivad head ja väärtuslikud mõtted. Personaalsed pakkumised toitlustusele ja lisateenustele (lauakaardid, muusikud, ruumi dekoreerimine jmt)

 

Lisainfo toitlustamise kohta www.tampe.ee.

 

Tallinna Botaanikaaias leiab järgnevaid võimalusi:

  • Talveaed - mahutab kuni 72 inimest (100 seisukohta)
  • Palmimaja konverentsisaal - kuni 130 inimest 
  • Palmimaja õppeklass - kuni 25 inimest
  • Palmimaja aatrium kohvik „Bellis“  kuni 40 inimest
  • Palmisaal kuni 100 inimest
  • Piknikuplatsid:

Rododendron (20x15 m) - paikneb TBA administratiivhoonest kagus kanarbikuliste kollektsiooni taimede vahel. Kõige tuntumad haljastuses kasutatavad taimed on põõsakujulised rododendronid, mille peamine õitseaeg on maist juuni lõpuni. Platsi serva jäävad heitlehised Schlippenbachi, kleepuva, roosa, kollase ja jaapani rododendroni rühmad. Vaated avanevad lisaks põõsarühmadele, tiigile ja puisniiduilmelisele tammikule.

Sirel (35x17 m) - põhjast ja läänest piirab ala kuusehekk, idast ja lõunast sirelite rühmad. Sirelite õitsemisaeg on maist juuni lõpuni. Platsi vaated avanevad sirelitele, kuuskedele ja "okaspuude" tiigile.

Okaspuu (30x30 m) - põhjast piiravad ala kuused, idast ja lõunast männid. Puud on aastaringselt igihaljad. Vaated avanevad ümbritsevatele okaspuurühmadele ja dendaariumisse lehtpuude osakonna pähklipuude ja tammede rühmadele.

Õunaaed (60x30m ) - paikneb kiviktaimlast lääne pool. Põhjast piiravad ala elupuuheki tagused sibultaimede, suvelillede, tarbetaimede ja kõrreliste kollektsioonid, läänest viirpuud ja lõunast saared. Vaated avanevad eelnimetatud kollektsioonidele ja mägitaimede kollektsioonile (kiviktaimlale) ning kaugemal idas ka okaspuudele.

Lõhmuse (140x70 m) - ala piiravad põhjast kirsipuud ja ploomipuud, idast enelad ja pärnad, läänest robiiniad ja läätspuud ning teised liblikõielised. Vaated avanevad nimetatud taimerühmadele ja kirdes kauguses õunapuudele ja palmimajale.

Lehis (85x35 m) - paikneb "okaspuu" tiigi ja "tammede" tiigi vahel. Vaated avanevad üle tiigi kuuskedele ja kadakatele, lähiümbruse lehistele ja kaugemal mägitaimede kollektsioonile (kiviktaimlale).

Alpinaarium (50x30 m) - paikneb mägitaimede kollektsioonist lõunas ja idas. Kirdest piiravad ala sirelid, idast kadakad ja kuused, lõunas paikneb asfaldiga kaetud "väike" ringtee ja üle selle "okaspuu" tiik, edelas paikneb lehiste rühm. Pikad vaated avanevad lõunasse "okaspuude" tiigile ja lehiste rühmadele; lähivaated piirnevatele kollektsioonidele.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 100
Lisainfo: Tavapärasest rohelisem saal, kuhu mahutab vastuvõtustiilis 100 inimest. Õppeklass mahutab 30 inimest, siin on hea nõu pidada, esitlusi näidata või filmi vaatamist korraldada.
Abimehe ideed
Seminar aastaringselt roheluses Seminar aastaringselt roheluses
Pidupäev troopikas Pidupäev troopikas
Pulmad Tallinna Botaanikaaias Pulmad Tallinna Botaanikaaias
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri