Abimees:Suppama

  • Sup polo, sup jooga või matked sinu suvepäevadele, sünnipäevale või muule toredale koosviibimisele.
Abimees aitab: Tegijad Tegijad Inventar Inventar Catering Catering Peokoht Peokoht
Telefon: +372 5858 0905
E-mail: info[at]suppama.ee
Koduleht: www.suppama.ee/et
Suppama on Eesti suurim mobiilne lõbusate SUP (Stand up paddling ehk aerusurf) tegevuste pakkuja. Pakume inimestele võimalust tutvust teha üli-lahedate, maailmas populaarsust koguvate veespordialade SUP polo ning SUP joogaga. Rendime SUP-laudasid.

Suppama

SUP polo on kindlasti selle suve must-try tegevus kõikidele lõbusatele sõpruskondadele, kes otsivad uusi seiklusi, millega oma suve vürtsitada.  

SUP jooga on meie teine põhitegevus, mis pakub suurepäraseid emotsioone ning mida viivad läbi oma ala tõelised spetsialistid Tallinna joogakoolidest. 

SUPPIDE RENT rendime kauneid täispuhutavaid Suppama aerusurfilaudu koos aerude ning päästevestidega. Rentimine on hea võimalus teha kodumaist suvepuhkust meeldejäävaks või üllatada oma peret vahva aktiviteediga. Tavaliselt  küsime ühe komplekti kohta 10€ tund, 25€ kolm tundi, 75€ terve nädalavahetus jne. Lisaks rendime välja kahte SUP polo komplekti (väljak, lauad, arud, päästevestid) koos instruktoriga.  See on super meelelahutus firmaüritustele, suvepäevadele.

Meie lõbusad ja kõigi jaoks jõukohased tegevused sobivad firmaüritustele, sünnipäevadele, poissmeeste – ja tüdrukuteõhtutele ning paljudele teistele toredatele koosviibimistele, kus vaid sobiv veekogu kasutada on. 

Küsi lähemalt
Võimalused
Lisainfo: Suppamise koolitus, SUP-jooga või SUP-solo. Lõbus tegevus suviseks pidupäevaks.
Abimehe ideed
Suvepäev suppamisega Suvepäev suppamisega
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri