IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Sokka Puhkekeskus

  • Disc Golf - Sokka, Estonia - Lukso & Räim
Abimees aitab: Peokoht Peokoht Toitlustamine Toitlustamine Majutus Majutus Seminariruum Seminariruum Catering Catering
Aadress: Vidrike küla Otepää vald, Valgamaa
Telefon: +372 5305 5666
E-mail: urvel[at]sokka.ee
Koduleht: www.sokka.ee
Otepää läheduses asuv Sokka Puhkekeskus ootab suuremaid ja väiksemaid seltskondi pidupäevasid tähistama. Siseruumidesse mahub 115 inimest. samapalju saavad katuse all ka peavarju. Lisaks palju ruumi telkimiseks. Lisategevustest on pakkuda rikkalik saunavalik, paintball, disc-golf aga loomulikult keskkond soosib kõikvõimalikke talve- ja suvespordialasid. Toit tehakse ka valmis.

Sokka Puhkekeskus

Süüa võib ka ise teha. Külaliste kasutada on telkimis- ja lõkkeplatsid, pallimänguväljakuid, karavani parkimise võimalused, lepa- ja söegrillid, vastvalminud suveköök ning suitsuahi, kus on mõnus valmistada nii kala kui liha.

Veemõnud

Puhkemajade vahetus läheduses on kaks järve ja tiik, mis sobilikud ujumiseks ja kalapüügiks, talvel uisutamiseks.

Saunamõnud 

Lõõgastuda saab suure maakivist kerisega ehedas suitsusaunas (neljakordne Saunamaratoni võitja), mis pakub saunasõbrale unustamatu elamuse. Erilised saunakogemused saab tünni- või parvesaunast. Peale soome saunas käimist võib end jahutada jahedas järvevees või jääaugus. Külmadel talveõhtutel saab keha ja vaimu soojendada kümblustünnis.

Lisategevused Sokkal

Rahvahulkade loomuliku kõikumisvajaduse tarbeks on korralik külakiik. Saate ka vibu lasta, maastikumänge mängida, Kanada kirvega märki visata, erinevates teatevõistlustes osaleda, kanuutada,raftinguga sõita, ratsutada, disc-golfi mängida, kelgutada, suusatada, uisutada jne. 

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 115
Piirkond: Valgamaa
Lisainfo: Pidupäevadeks saab kasutada erineva suurusega kaminasaale: kuni 20 inimesele, kuni 30 inimesele ning grillmaja peosaal kuni 115 inimesele.
Abimehe ideed
Pulmad Sokka Puhkekeskuses Pulmad Sokka Puhkekeskuses
Suvepäevad Sokka Puhkekeskuses Suvepäevad Sokka Puhkekeskuses
Talvepäevad Otepää kandis Sokkas Talvepäevad Otepää kandis Sokkas
Pidupäev Sokka Puhkekeskuses Pidupäev Sokka Puhkekeskuses
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri