IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Sisehoov

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Catering Catering
Aadress: Mustamäe tee 18
Telefon: +372 5801 6262
E-mail: info[at]sisehoov.ee
Koduleht: www.sisehoov.ee
Kui Sa oled tüdinenud muutlikest ilmadest ja igatsed toreda suvise piknikupeo järele - tule interaktiivsesse Sisehoovi ja saad killukese suvehõngu oma hinge! Huvitavat tegevust ja mõnusa olemise leiab Sisehoovist igaüks - lapsed, vanemad ja vanavanemad.

Sisehoov

on tavapärastest mängutubadest täiesti erinev sünnipäevade, juubelite, firmaürituste jms tähtpäevade pidamise koht. Siin on lastel tegevust ja samas ka täiskasvanutel mõnus viibida.

Sisehoovis on võimalus pidada ka põnevat Ööpidu!

Avaras Sisehoovis on ruumi üle 200 ruutmeetri ja kõik üritused on privaatsed. Ruumid ja atraktsioonid on sobilikud nii lastele kui täiskasvanutele.

Nagu ikka hoovis, saab ka meil ronida, kiikuda ja liugu lasta, muru peal end veeretada või palli mängida. Eriliseks teeb meie Sisehoovi aga asjaolu, et kõiksugu põnevaid mänge saab mängida ka interaktiivselt, ekselda pimedas peegellabürindis ning kiigata Õudustetuppa!

  • Jalgpalli, rallisõitu jpm saab mängida interaktiivsel põrandal
  • Tahaksid käes hoida maakera või dinosaurust? Või kohtuda KungFu pandaga? Ka selles pole midagi võimatut
  • XBOX  360 Kinecti seiklus- ja sportmänge saad mängida kolmel suurel laiekraanil
  • Sisehoovis on põnev ja arendav interaktiivne seiklusmäng – jookse ringi, otsi järgmist vastuse nuppu ja saadki teada midagi uut ja põnevat
  • Speedtester – korralda võistlus, kes on kiireim
  • Mitmed loodushääled vaid nupulevajutamise kaugusel

Sa ei pea kunagi muretsema, kas Sinu planeeritud pidupäeval sajab vihma, rahet või lund – meie juures on alati soe ja suvine!

PS. Meil on müügil lastepäraseid vesitätoveeringuid (tatoosid), mida saab kasutada auhindadeks või niisama meelelahutuseks peale kleepida. 

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 40
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Lisainfo: Sisehoovis on lubatud liigelda AINULT sokkides! Kõrge kontsaga kingad, välisjalanõud ja kummitallaga sisejalanõud ei ole lubatud.
Abimehe ideed
Telkimisega ööpidu Sisehoovis Telkimisega ööpidu Sisehoovis
Lapse sünnipäev Sisehoovis Lapse sünnipäev Sisehoovis
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri