Abimees:Scheeli restoran

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Toitlustamine Toitlustamine Seminariruum Seminariruum Catering Catering
Aadress: Vana-Turg 2, Tallinn
Telefon: +372 671 3597
E-mail: info[at]scheeli.eu
Koduleht: scheeli.eu
20ndate hõngus glamuur ja unustamatud maitsed. Aja võtmine lähedastega suurepärase toidu nautimiseks ilusas keskkonnas on midagi, mida prantslased armastavad ja oskavad, eestimaalased aga ihaldavad.

Tallinnas Raekoja platsi läheduses asuvas Scheeli restoranis seda kõike teha saabki. Õdusas, väljapeetud glamuuriga ja romantilises atmosfääris avastab hõrke toite, mille maitseelamus jääb püsima ka peale seal veedetud õhtut.

Romantilise juugend atmosfääriga Scheeli on tõeline 1920ndate pärl. Oma nime on restoran saanud Scheelide suguvõsa järgi, kes 20. sajandi esimesel poolel selles samas majas pangakontorit pidas. Tänaseks on Scheeli restorani juba kanda kinnitanud kui  hubane ja ainulaadne restoran, mis kannab endas 1920. aastate naiselikkuse ja Coco Chaneli kuldajastu hõngu. See oli aeg, kui kanti siidi, sulgi ja pärleid ning eelistati naturaalseid ja puhtaid toone. Suurt rõhku pandi toitumisele. Au sees olid puhtad maitsed, traditsioonilised toiduvalmistamise viisid ja tervislik toitumine.

Naiselik ja õrn menüü

1920ndad oli naiselik ja õrn ajastu. Sellest inspireerituna on koostatud ka menüü – rohkelt köögivilju, puhtad maitsed, suund tervislikkusele. See ei tähenda, et mehed Scheelis nälga jääksid. Vastupidi, liha on esindatud  nii kodu- kui ka metsloomadelt. Restorani perenaine Katrin kinnitab, et pearõhk on tervislikkusel. Kasutatakse palju kohalikku toorainet, kartulid-peedid- sibulad saadakse Kaarli talust. Köögis ei ole ruumi ühelegi pulbrile ega poolfabrikaadile. Kõik tööd, ka kartulikoorimine, tehakse kohapeal. Köögimeeskonnas on kogenud kokkasid ja noori andekaid praktikante. Maitsete baasiks on sool, pipar, koor, või ja isekeedetud puljong. Scheeli on võtnud Prantsusmaa klassikalised toidu valmistamis viisid ja ühendanud selle Eestimaise tooraine ja sooviga pakkuda koduselt maitsvaid roogi. Kokkade taset näitavad käsitsi valmistatud ravioolid, maitsekooslustest põnevaim on peedijäätis.

Interjöör, mis inspireerib 

Scheeli on ideaalne koht, kus saate rännata ajas tagasi. Aina rohkem kasutatakse restorani stiiliüritusteks. Peosaal pakub kuni 60 külalisele võimaluse nautida oma tähtpäeva glamuurses õhkkonnas. Iga üritus on omanäoline ja kordumatu. Kliendi tellimusel pannakse kokku personaalne kava ja menüü. Meeleolu eest hoolitsevad esinejad, olgu selleks siis elegantne vintagetantsuprogramm, antiikklaverimuusika või sobilik popartist. Unikaalne keskkond on meelitanud korraldama stiilipidusid, gurmeeõhtuid, sünnipäevasid ja erinevaid tähtpäevi. Igal neljapäeval on restoranis  tangoõhtud. Samuti pakutakse ruume seminaride ja koolituste korraldamiseks. 

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 60
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Lisainfo: Scheeli on ideaalne koht, kus saate rännata ajas tagasi. Aina rohkem kasutatakse restorani stiiliüritusteks. Peosaal pakub kuni 60 külalisele võimaluse nautida oma tähtpäeva glamuurses õhkkonnas.
Abimehe ideed
Naturaalveini koolitus Scheeli Restoranis Naturaalveini koolitus Scheeli Restoranis
Ole oma peo staar Scheeli Restoranis Ole oma peo staar Scheeli Restoranis
Ärikohtumine Tallinna vanalinnas Scheeli Restoranis Ärikohtumine Tallinna vanalinnas Scheeli Restoranis
Veinikoolitus Scheeli restoranis Veinikoolitus Scheeli restoranis
Maitseelamused 20-ndate ajastu Scheeli restoranist Maitseelamused 20-ndate ajastu Scheeli restoranist
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri