Abimees:Saunaküla

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Majutus Majutus Catering Catering
Aadress: Kurvi tee 6
Telefon: +372 550 0075
E-mail: sauna[at]saunamaailm.ee
Koduleht: www.saunamaailm.ee
Saunaküla koosneb neljast külalistemajast, mis asetsevad üksteisest parajalt kaugel. Igas majas on õdusad magamistoad. Verandal on kivist grillimisalused – seal on nii mõnus suveõhtul isuäratav šašlõkilõhn ninas istuda ja loodust vaadata. Sauna ette on paigutatud suured puutõrred, milles on pidevalt läbi filtri ringlev arteesia kaevude vesi. Territooriumil on spordiväljakud, laste mänguväljakud ja terviserajad.

Saunaküla majad:

VENE MAJA (kuni 25 inimesele) eheda vene saunakerisega Saunaküla au ja uhkus. Vene saun on tervise sepikoda: higista terviseks, vihtle kõvasti. Majja sisenedes leiate samovari, balaika, vene rahvastiilis laudlinad, seinad ja kuuma saunakerise.

JAHIMAJA  (kuni 40 inimesele) meheliku iseloomuga saun, kus saate end tunda tõelise jahimehena, sest olete ümbritsetud trofeedest ja topistest. 

Mõlemas majas on kööginurk, stereo ja saun. Maja teisel korrusel on puhketoad koos diivanitega ja magamistoad. Sauna duśśiruumis on sprinkler (külm vesi otse kaevust) ja aegreleega duśś. Maja taga on ka veranda koos muruplatsiga, kus on puulauad, -toolid ja õuegrill. Mõlema maja taga on välibassein (puutõrs kuni neljale inimesele korraga).

SPA MAJA (kuni 14 inimesele) õdus paradiisikoht lõdvestuseks, harmoonia süvatoimega. Maja kolme erineva saunaga: soome saun, aurusaun ja infrapunasaun. Just selles kohas saate Te lõdvestudes ja rahulikku atmosfääri vajudes saavutada hinge ja mõistuse eluenergia balansi. Soovitame peale aroomiteraapiat ja lõdvestust sukelduda puhta külma veega basseini - see annab Teie kehale tervise ja noorusliku välimuse.

SOOME MAJA  (kuni 16 inimesele) tõeline puhkus kehale, palsam hingele. Ainult soome saunas sünnivad tunded ja mõtted, mis ei saa tekkida mujal. Soome maja sisemust täiendavad mitmed huvitavad talupojalikud majapidamistarvikud. Meeldiv interjöör aitab Teil lõõgastuda, leevendab stressi ja väsimust.

Valve garanteerib turvalisuse. Saunavihad, nuustikud, karastusjoogid, saunalinad ja muud saunatarbed on saadaval kohapeal.

Saunaküla – ainulaadne saunakuningriik 

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 100
Piirkond: Harjumaa
Lisainfo: Saunakülas on 4 saunamaja, kuhu kokku mahub 100 inimest. Iga maja on erineva suurusega alates 40 inimesele mõeldud jahimajast, kuni 14 inimesele mõeldud hubasema Spa majani.
Abimehe ideed
Aardejaht Saunakülas Aardejaht Saunakülas
Viburetk ja vihtlemine Viburetk ja vihtlemine
Paintball lõõgastava saunaga Paintball lõõgastava saunaga
Lapse sünnipäev Saunakülas Lapse sünnipäev Saunakülas
Parimad otsused sünnivad saunalaval Parimad otsused sünnivad saunalaval
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri