Abimees:Roosta Puhkeküla

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Seminariruum Seminariruum Toitlustamine Toitlustamine Majutus Majutus Catering Catering
Aadress: Elbiku, Noarootsi vald
Telefon: +372 525 6699
E-mail: roosta[at]roosta.ee
Koduleht: www.roosta.ee
Roosta Puhkekülas on avar peoruum - restoran, seikluspark, bowling, piljard, 3 saunaruumi, 32 erineva suurusega aastaringselt kasutatavat puhkemaja, 3 seminariruumi, pakume toitlustamist ja cateringi imeilusa männimetsa keskel liivaranna ääres.

Roosta Puhkeküla

Roosta peoruumid täidavad igapäevaselt restorani ja baari ülesandeid, kuid siin saavad peetud ka kõik suuremad ja väiksemad peod ning konverentsid. Avaras tantsusaalis on teisaldatav lava, kaasaegne heli- ja valgustehnika ning toolid ja lauad paigutuvad vastavalt üritusele. Ajaviidet pakuvad piljard ja kahe rajaga bowling.

Roostal on põnev seikluspark ja imeline rand. Talvel saate jalga suusad või uisud, suvel mõõdate maad käimiskeppidega või jalgrattal, merd aga sõudepaadiga. Peoruumides saate aega veeta bowlingut ja teisi tubaseid mänge mängides. Meie metsades asuvad tervise- ja matkarajad pakuvad kosutavat energialaengut igal ajal.

Puhkemajad on ühe, kahe või kolme magamistoaga ning lisakohtadega katusealusel poolkorrusel. Kõigis majades on avatud elutuba ja köök, wc, duširuum ning rõdu. Kaks puhkemaja on ehitatud sobivaks ratastooliga külastajatele. Kõigis majades on WiFi leviala.

Seminariruumides on WiFi, saab kasutada plastik- ja pabertahvlit, valget ekraani, telerit ja dataprojektorit. Ormsö saalis on mikrofon ja võimendus. Lisaks saab tellida dataprojektori, arvuti, tõlketehnika, teisaldatavad seinamoodulid jne

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 3000
Piirkond: Läänemaa
Lisainfo: Õue mahub meil pidutsema kuni 3000 inimest, siseruumidesse võime sööma panna kuni 350 inimest.
Abimehe ideed
Talvepäevad Roostal Talvepäevad Roostal
Jõulud Roostal Läänemaal Jõulud Roostal Läänemaal
Saunapidu Roostal Saunapidu Roostal
Mereröövliretk Osmussaarele Mereröövliretk Osmussaarele
Seiklusrikas pidupäev Roosta Seikluspargis Seiklusrikas pidupäev Roosta Seikluspargis
Klassiekskursioon Roostale Klassiekskursioon Roostale
Suvepäevad Roostal Suvepäevad Roostal
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri