Abimees:Restoran Senso

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Toitlustamine Toitlustamine Majutus Majutus
Aadress: Radisson Blu Hotel Olümpia, 2. korrus
Telefon: +372 631 5870
E-mail: senso[at]radissonblu.com
Koduleht: www.restoransenso.ee
Senso on elegantse atmosfääriga hubane restoran Radisson Blu Hotel Olümpia 2. korrusel, mille lai menüü on inspireeritud eelkõige Vahemeremaade köögist. Restoran ja kaks banketisaali mahutavad kokku kuni 400 külalist.

Restoran Senso

Suudame mugavalt toitlustada ka rahvarohketel konverentsidel osalejaid ning banketisaalid on sobivad erakohtumisteks või pidudeks ja perega nautimiseks.

  • SENSO BANKETISAAL sobib hästi pidulike sündmuste korraldamiseks nagu pulmad ja perekondlikud tähtpäevad või äriüritusteks nagu tootetutvustused või pidulikud õhtusöögid. Banketisaal mahutab banketilaudade ümber istuma kuni 120 külalist ja püstijala-üritusena kuni 200 külalist.
  • ZETA BANKETISAAL on suurepärane valik väiksemateks ja privaatsemateks üritusteks, kuna ruum on ülejäänud restoranist eraldatud. Paigutust saab muuta vastavalt ürituse iseloomule, olgu selleks sünnipäev, pidulik vastuvõtt, lapse sünnipäevapidu, peied, pressikonverents või ärilõuna. Zeta mahutab banketilaudade ümber istuma kuni 40 külalist ja püstijala-üritusena kuni 60 külalist.

Kuna ruumid on erineva suuruse ja sisekujundusega, siis on nad sobitatavad väga erinevateks üritusteks. Meie eesmärk ja soov on saavutada alati teie täielik rahulolu, milleks on edukas ja meeldejääv üritus. Andke meile oma soovist teada ja meie professionaalsed ürituste koordinaatorid võtavad teiega ühendust.

Lisaks ürituste korraldamise võimalusele, on restoranis igal hommikul kaetud külluslik hommikusöögi-buffet. Meie Super Breakfast hommikusööki nautides võite olla kindel, et see on atraktiivselt presenteeritud, sisaldab kohalikke hooajalisi ning tervislikke koostisaineid.

Tööpäeviti kell 12-15 serveeritakse rikkaliku valikuga lõuna-buffet´t, mis on võitnud ka äriklientide poolehoiu. Keskpäevast kuni hiliste õhtutundideni pakume á la carte menüüd. 

Peakoka hooajasoovitused viivad teid üllatusi täis kulinaarsetele retkedele ning pühapäevased brunch´id on hea võimalus võtta aeg maha, et sõprade või perega nautida maailma eri köökide parimaid palasid.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 400
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Lisainfo: Restoran koos kahe banketisaaliga mahutab istudes einestama kuni 400 külalist.
Abimehe ideed
Pidupäev restoranis Senso Pidupäev restoranis Senso
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri