IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Restoran Peppersack

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Seminariruum Seminariruum Toitlustamine Toitlustamine Kondiiter Kondiiter Catering Catering
Aadress: Viru 2, Tallinn
Telefon: +372 646 6800
E-mail: peppersack[at]peppersack.ee
Koduleht: www.peppersack.ee
Restoran Peppersack asub huvitava ajalooga majas, Tallinna vanalinna südames. Läbi mitme korruse leidub kohti nii suurtele gruppidele kui ka romantilisi nurgakesi väiksematele seltskondadele.

Peppersack on oma nime saanud 1520. aastal maja valdajaks olnud Hans Pepersack'i järgi, kes oli omal ajal väga edukas vürtsikaupmees. Tollal pilgati vürtsikaupmehi ''piprakottideks''. Hans aga oma ametit ei häbenenud ning võttis selle sõimusõna oma perekonnanimeks. Ning ka nüüd, sajandeid hiljem, ripub piprakott uhkusega maja sümbolina Peppersack'i peaukse kohal.

Restoran Peppersack ei ole lihtsalt hea toidu ja sõbraliku teenindusega koht, vaid pakub külastajatele võimalust astuda justkui teise maailma.

Teid ootab sajanditepikkuse ajalooga maja, mille müstiline atmosfäär, hubane küünlavalgus ja igaõhtune mõõgavõitlus viivad reisile ajas tagasi. Läbi mitme korruse leidub restoranis Peppersack kohti nii suurtele gruppidele kui ka romantilisi nurgakesi väiksematele seltskondadele.

Meie maja esimeselt korruselt leiab lisaks restoranile ka Peppersack'i kohviku, mille uksed avatakse linnrahvale varahommikul, pakkudes ahjusooje küpsetisi nii kohapeal nautimiseks kui ka kaasa ostmiseks. Valikus on saiad, pirukad, koogid, küpsised ning loomulikult ka aastatega kõigi lemmikuks saanud kringlid, mille meisterdamist alustavad meie pagarid juba varavalges.

ISTEKOHTI: ca 300 (+50 kohta suveterrassil)

RUUME: 8

KORRUSEID 3

MENÜÜD: a al carte, hommikusöök, grupimenüüd, söömingud, erimenüüd, jõulumenüü, lastemenüü

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 400
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Lisainfo: Läbi mitme korruse leidub kohti nii suurtele gruppidele kui ka romantilisi nurgakesi väiksematele seltskondadele.
Abimehe ideed
Pidupäev Peppersackis Pidupäev Peppersackis
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri