Abimees:Massimo – omanäoline sündmuspaik

Abimees aitab: Peokoht Peokoht
Aadress: Maakri 25, Tallinn
Telefon: +372 507 8925
E-mail: laura[at]jahhcatering.ee
Koduleht: massimorestoran.ee
Omanäoline sündmuspaik Tallinna kesklinnas.

Massimo – omanäoline sündmuspaik

Massimo avas uksed aastal 2011, mil seda esitleti kui suurimat trattoriat Eestis koos rikkaliku itaaliapärase toidu- ning veinivalikuga. Ajapikku on aga Massimost saanud sündmuspaik, kus jätkuvalt kohtab vana head tuttavat Itaalia külalislahkust ning hubast atmosfääri.

20nda sajandi alguses rajatud hoones, mis algupäraselt kuulus paberivabriku kompleksi, on säilitatud esialgsed paekivi- ja tellisseinad ning kõrged punasest tellistest võlvlaed. Massimo peosaal on väga suure mahutavusega ja seega on meile külla oodatud igas suuruses seltskonnad. Hubased boksid ja lauad koos mõnusa elava kaminatulega loovad ideaalse atmosfääri

Oleme väga hea koht ürituste korraldamiseks, olgu siis inimeste arv 30 või 300. Lisaks eelmainitud suurele peosaalile asub meie maja teisel korrusel lisaruum, mida saab vajadusel kasutada backstage´ina, seminariruumina, pokkeriruumina …Võimalused on lõputud. Meie juures on olemas heli- ja valgustehnika ning ühes lavaga loovad need eeldused kontsertideks, presentatsioonideks, show‘deks jne. Rikkalikud toidulauad katab Jahh Catering.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 150
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Lisainfo: Omapärane peokoht punaste tellisest seinte ja kõrgete lagedega ruumis Tallinna kesklinnas, Stockmanni kaubamaja kõrval.
Abimehe ideed
Pidupäev Massimos Pidupäev Massimos
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri