IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Purjelaevaga üritused merel - Wabariigi Ilusaim Laev 1926

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Catering Catering
Aadress: Tori 4, 93810 Kuressaare, Saaremaa vald
Telefon: +372 5647 4466
E-mail: hoppet[at]purjelaevad.ee
Koduleht: www.purjelaevad.ee/
Kahvelkuunar (rahva keeles Kaljas) ootab teid Kuressaare Linnuse kõrval, spaade kõrval, Kuressaare Jahisadamas. Ümbruskond on ehe ja mugav ligipääs otse laeva juurde. Külla mahub talvel siseruumi 22 ja suvel kuni 50 külalist.

purjelaevad.ee – ainus säilinud Eesti purjelaev Hoppet 1926, Wabariigi Ilusaim Laev kutsub nüüdsest pardale.

Purjelaevaga üritused merel - Wabariigi Ilusaim Laev 1926

Talvisel ajal on  meie salong kenasti soe ja mugav. Võta mõnus seltskond kokku ning saa osa ajaloolise purjelaeva õhustikust ja millestki unikaalsemast kui lihtsalt kohvikunurgas istumine.

Lase fantaasial lennata ja rända ajas tagasi 1920-ndatesse, kõik erinevad tähtpäevad ja sündmused saab kenasti ka merel korraldada. Suvised Kuressaare linnuse vaatega väljasõidud lahele koos lõuna- või õhtusöögiga, päikeseloojangusõidud. Samuti charterreisid Abruka saarel või mitmepäevased suvepäevade paketid Saaremaa rannikul ja väikesaartele. Kontserdid pardal. Tule saa osa Eesti merendusajaloost. 

  • Meil on maailma mõnusaimad moosekandid, kes ei jäta ühtegi seltskonda külmaks.
  • Parim Eesti tooraine: uluki, mahe lamba, merandide maitserännakuga õhtusöögid.
  • Gurmee juurde on sommeljee poolt valitud meelierutav veinivalik ja rummid üle maailma.
  • Laeva kondiitri loodud magusaelamus viib Sind muinasjutumaailma.
  • Eriline purjelaeva interjöör, mida ei ole kusagil mujal, ja muidugi rõõmus meeskond.
  • Kena vaade Kuressaare linnusele ja Tori lahele.
  • Oodatud on sõpruskonnad, väikeettevõtted, klubid, ühingud, seltsid, juubelid, jõulupeod, pulmad,  huvitavad töötoad, seminarid-kohtumised, jms.


KAPTENI KAMBÜÜS


Pardal pakutavale roogadele pannakse eriti omapärast rõhku sest toidud loob laeva kipper isiklikult oma käe ja retseptide ning teadmiste järgi, kes on üle 10aasta kirglikult ja südamega toite valmistanud nii siin- kui sealpool merd - sealt ka nimi Kapteni Kambüüs, sest sinna tavaliselt kedagi niisama naljalt toimetama ei lasta. Seega valmistatakse sisuliselt pea igale kliendile meelepärane menüü ning latti ei lasta alla tooraine kvaliteedis.

Kapten on ka ise jahil käikude liige ja seega on valikus Eesti oma saarte ulukeid (metskits, põder, jänes, metssiga), samuti Saaremaa Šoti maheveis, Setomaa mahelammas ning kohaliku Läänemere ning Skandinaavia mereande ja rannarahva toite üldisemalt. Loomulikult on võimalik ka Vahemere kööki ja eksootilisemaid hõrgutisi Teile pakkuda. Pea kõik toidud kuni peensusteni valmivad laevas ning poolfabrikaate me ei kasuta. Erilise maitselamusena on võimalik tellida lauale ka hülgeliha.

Laev on renoveeritud 2014. aastaks. Laevas on avar tekk (välisala) ning üles saab seada ka päikese/vihmakatted. Avar salongiruum, ööbimisega sõiduks on ka ca 20-le külalisele koikohad koos 7-e kajutiga.

Mugavus laevas: kogu laeva keskküttesüsteem, avaras salongis „lounge”-ala, kambüüs e. Laevaköök, baariala / muusikute ala, jahekapid ja sügavkülmikud, 2 tualetti, magevesi, valamud, duširuum, gaasipliit ja –ahi.

PS! ajaloolise laeva juurde saab sõite korraldada 1930-1960. aastate uunikautodega, vt siia!


Võimalik korraldada erilahendusega stiiliõhtuid, presentatsioone, degustatsioone.
Tee oma talvine üritus eriliseks ja saa elamus, mida teistelegi rääkida! Iga üritus on meie jaoks eriline sündmus seega valmistame Sulle sobivaima lahenduse. Ahoy!

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 50
Piirkond: Saaremaa
Lisainfo: Külla mahub talvel siseruumi 22 ja suvel kuni 50 külalist.
Abimehe ideed
Talvised tähtpäevad ja jõulupeod purjelaeval Hoppet Talvised tähtpäevad ja jõulupeod purjelaeval Hoppet
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri