Abimees:Pullijärve puhkeküla

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Majutus Majutus Toitlustamine Toitlustamine Catering Catering
Aadress: Riia mnt 3, Misso, Misso vald, Võrumaa
Telefon: +372 529 9828
E-mail: info[at]pullijarve.eu
Koduleht: www.pullijarve.eu
Eestimaa kagunurgas Misso alevikus Võrumaa ürgse looduse keskel asuv Pullijärve puhkeküla on ideaalne koht kõigile, kes armastavad loodust ja värskes õhus liikumist. Siin jätkub aktiivset tegevust nii maimaal, kui järvel, ööbimisvõimalused ja kohvik keha kinnitamiseks.

Pullijärve puhkeküla

Puhkeküla terviserajal saab teha kilomeetrise jalutuskäigu, staadionil ja väljakutel võib mängida võrk- ja jalgpalli, jalggolfi, tennist või petanki, Pulli järves saab ujuda, sõita kanuuga, pedaali- või aerupaadiga, püüda haugi, ahvenat, linaskit või angerjat.

Pullijärve äärsed kahekohalised kämpingumajad mahutavad 16 inimest, suuremale seltskonnale on pakkuda lisaks telkimisplats ja üksikud magamiskohad peamajas. Kämpingud on köetavad ja sobivad öömajaks ka kümnekraadise külmaga.

Kõhutäidet pakub puhkeküla kohvik, kasutada on ka grillimaja järve kaldal. Puhkeküla peamajas on kaminasaal, saun, duši- ja tualettruumid.

Pullijärve puhkeküla asub kümne kilomeetri kaugusel nii Läti kui Venemaa piirist, Riia-Pihkva maantee lähedal Misso aleviku Riia-poolses servas.

Rahvapärimuse järgi sai Pulli järv oma nime põdrapulli järgi, kes oli huntide eest järvejääle põgenenud ja seal nende saagiks langenud. Puhkeküla oma legend on aga õnneliku lõpuga. „Ja kui ta veel surnud ei ole, võib teda siiani aeg-ajalt paadiga järvel sõitmas näha...“

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 25
Piirkond: Võrumaa
Lisainfo: Võimalus pidupäeva tähistada mõnusalt paksus metsas, kus olemiseks ka kõik tingimused olemas.
Abimehe ideed
Aktiivne pidupäev Pullijärvel Aktiivne pidupäev Pullijärvel
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri