IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Peostuudio

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Seminariruum Seminariruum Catering Catering
Aadress: Vabriku 6, Tallinn
Telefon: +372 521 7107
E-mail: laura.aare[at]gmail.com
Koduleht: peostuudio.ee/
Kalamajas pesitsev Peostuudio on eriline paik, mis sobib nii sünnipäevade, firmapidude, seminaride kui lasteürituste korraldamiseks. Koha omanikud tegutsevad kirega ja pühendavad igale sündmusele oma täieliku tähelepanu. Nii võid olla kindel, et Sinu üritus kujuneb eriliseks ja meeldejäävaks kõigile asjaosalistele!

Peostuudio

Erilise hõnguga Peostuudio koosneb kahest ruumist - Laura's Kitchen mängutuba lastepidudeks ja Stuudio2, mis sobib suurepäraselt nii sünnipäevadeks, firmapidudeks kui seminarideks. Lisavõimaluseks on need kaks ruumi omavahel ühendada, nii saab korraldada ürituse, mida naudivad nii suured kui väikesed!

Peostuudios sündmust korraldades ei pea Sina muretsema millegi pärast - dekoratsioone ja toitlustamist pakub Laura's Kitchen Catering, mis läheneb igale üritusele individuaalselt, et pidu just Sinu nägu tuleks! Kui tehnikat vaja juurde rentida, tullakse sellegagi appi.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 90
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Lisainfo: Peostuudio koosneb kahest ruumist. Laura's Kitchen mängutuppa mahub kuni 40 inimest, Stuudio2 mahutab kuni 50 külalist. Suurema peo jaoks saab kaks ruumi ühendada - nii on võimalik üritus korraldada kuni 90 inimesele.
Abimehe ideed
Meeldejääv pidupäev Peostuudios Meeldejääv pidupäev Peostuudios
Eriline sünnipäev Laura's Kitchen mängutoas Eriline sünnipäev Laura's Kitchen mängutoas
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri