IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Peojuht ja pulmavanem Pille Amur

Abimees aitab: Peojuht Peojuht Catering Catering Peokoht Peokoht
Telefon: +372 514 9498
E-mail: pille.amur[at]mail.ee
Pikaajalise peojuhi ja pulmavanemana saab pidu läbimõeldult ja tempokalt üleval hoitud.

Peojuht ja pulmavanem Pille Amur:

"Pulmas peab olema pidulikkust ja lusti. Lastepidu peab olema särtsaks. Suvepäevadel oleneb firmast: kontoriinimestele saab pakkuda mõnusat liikumist koos huumori ja lustiga - tippsportiks las teevad sportlased:-)".

Tagasiside Pille Amuri klientidelt:

"Pille oskas meie rahvast „käima tõmmata“ ja neid erksana hoida.Programm oli parajalt tihe,lõbus ja huvitav. Oli aega olla sinasõber söögiga – joogiga, ei mingit füüsilist ettevalmistust vajavaid mänge! Liigutada said ennast nii vanad kui noored, keegi ei väsinud ega ohkinud – oh,mis nüüd mina. Pigem oli Pille juba pulma eos ennast ja oma tegevusi nii huvitavaks teinud, et kõik tahtsid igast uuest  „seiklusest“ osa saada."
Pruut Laivi

"Uskumatus lumetormis, kus pidime õnne tänama, et üldse pulmamajja kohale jõudsime, säilitas Pille täieliku rahu ja plaane tehti käigu pealt ringi. Kogu peo vältel kontrollis Pille olukorda, jälgis kõike ja me ei pidanud millegi pärast muretsema. Me vaid istusime ja nautisime pidu ja seda, mida andekad sõbrad erinevates mängudes välja mõtlesid. Meestel lauda istuma ja klaasi kummutama jääda ei lubatud vaid rakendati erinevatesse tegevustesse, sellel oli ka meie peo õnnestumises suur osa."
Diana ja Joel Purga

"Peokoha köögi toimkond imestas, et pole veel sooja sööki lauda toodud – juba pidu käib – see pole vist küll eesti pulm! Uued sugulased tundsid end omavahel  nagu vanad tuttavad. Kõige ja kõigi jaoks oli parasjagu aega –sai süüa ja juua, hingeldada, kuid samas mitte soengut inetult välja higistada, laulda nii et naabrid kuuleksid, tantsides unustada ära haige puus. Järgmisel päeval märkas Pille saata hommikused tervitused värskele abielupaarile! "
Ämmakene Liivi

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 500
Lisainfo: Lisaks peojuhtimisele aitan vajadusel kokku panna programmi. Teen koostööd usaldusväärsete bändide ja artistidega.
Abimehe ideed
Jõuluetendus Jõulutaadi perega Jõuluetendus Jõulutaadi perega
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri