Abimees:Otepää Golfikeskus

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Toitlustamine Toitlustamine Seminariruum Seminariruum Catering Catering
Aadress: Mäha küla, Otepää vald Valgamaa
Telefon: +372 5620 0115
E-mail: info[at]otepaagolf.com
Koduleht: www.otepaagolf.com
Otepää Golfikeskus - Lõuna-Eesti kuppelmaastike vahel ahvatlevad sametiste griinidega golfirajad ja elamusi pakkuv põlisloodusesse sobitatud kaasaegne klubihoone, kus on Eesti restoranide TOP50-sse kuuluv restoran Mr Jakob, A Le Coq lounge ja Davidoff sigarituba.

Otepää Golfikeskus

Looduspargis asuv golfiväljak Eesti pikimate radadega on nauditav nii professionaalsele golfimängijale kui ka algajale, sest pole mängijatest väga üle koormatud ning igaüks saab teha oma golfringi rahulikult. Samuti on alati käepärast golfiõpetaja, kes oma teadmisi ja oskusi heal meelel jagab. 

VÕTA PERE KAASA

Golf on lastele tasuta. Jah just, kuni 12.aastased mängivad golfi Otepääl täitsa tasuta. Otepää Golfikeskus on loodud ja on avatud kõigile – väikeste ja suuremate lastega peredele, vanaemale-vanaisale, ärigolfarile, professionaalile ja algajale golfimängijale. Eriti mugav on Otepääle tulla lastega peredel, kuna keskuses on laste mängutuba ja lastehoid.

TEE ESIMESED GOLFISAMMUD

Kui Sa ei tea kuidas golfiga alustada, siis ole avatud ja tule tee esimesed sammud tutvudes selle maailma ühe populaarseima rahvaspordialaga kõigepealt 2-päevase kursuse jooksul. Võid võtta ka kaasa mõned sõbrad-kolleegid ja tulla seltskonnaga golfidemole, mida viib läbi professionaalne golfiõpetaja. 

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 150
Piirkond: Valgamaa
Lisainfo: Otepää Golfiklubis on võimalus valida suuremaks peoks restoranMr.Jakob, väiksemaks seminariruum või Lounge. Suvisel ajal sobi telk, mis mahutab kuni 150 inimest.
Abimehe ideed
Privaatne golfikursus Otepää Golfikeskuses Privaatne golfikursus Otepää Golfikeskuses
Pidupäev Otepää Golfikeskuses Pidupäev Otepää Golfikeskuses
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri