IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Okupatsioonide ja vabaduse muuseum VABAMU

Abimees aitab: Peokoht Peokoht
Aadress: Toompea 8, 10142, Tallinn
Telefon: +372 668 0250
E-mail: broneering[at]vabamu.ee
Koduleht: www.vabamu.ee/
Harime ja kaasame Eesti inimesi ja külalisi ning innustame kõiki mõtlema lähimineviku üle, tunnetama vabaduse haprust ning seisma vabaduse ja õigluse eest. Meie juures saab pidada erinevaid sündmuseid sünnipäevadest orienteerumismängudeni.

Okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu on kaasav muuseum eestlaste lähiajaloost, inimlikest väärtustest ning inimeste valikutest ja rollist vabaduse hoidmisel. Muuseumi uus ja kaasaegne püsinäitus "Vabadusel ei ole piire" pakub tegevust ja mõtteainet kõigile. Näitus sobib uudistamiseks nii meeskonnaüritusteks kui sõpradega aja veetmiseks.

Vabamus viiakse teid lihtsatest inimestest haaravaid lugusid täis teekonnale Eesti lähiminevikku. Näitusel on Sinu teejuhiks e-giid, mis kõneleb Sinuga  eesti, inglise, vene, soome, saksa, hispaania või prantsuse keeles.

E-giid on nutikas lahendus, mis tutvustab muuseumi teemasid arutlevas vormis ning pakub põhjalikku lugemismaterjali väljapandud esemete kohta, Jutustuste vahel kuuled autentseid mälestusi. Sõna saavad ohvrid, täideviijad, kaasajooksikud, vabadusvõitlejad, kollaborandid, vastupanijad jne. 

Lisaks e-giidile saab koos grupiga külastades tellida ka ekskusiooni, kus giid jutustab teile mõtlemapanevaid lugusid meie Eestist ja esivanematest ning vabadusse eest seismisest. 

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 150
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Lisainfo: https://www.vabamu.ee/korralda-sundmus
Abimehe ideed
Vabamu ja KGB vangikongide ühiskekskursioon Vabamu ja KGB vangikongide ühiskekskursioon
Meeskonnaüritus muuseumis VABAMU Meeskonnaüritus muuseumis VABAMU
Muuseumiprogramm ''Kuidas salaja jõule tähistati?'' Muuseumiprogramm ''Kuidas salaja jõule tähistati?''
Lapse sünnipäev muuseumis VABAMU Lapse sünnipäev muuseumis VABAMU
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri