Abimees:OCC Konverentsi ja Vabaajakeskus

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Toitlustamine Toitlustamine Seminariruum Seminariruum Majutus Majutus Catering Catering
Aadress: Hospidali 6, Pärnu
Telefon: +372 554 4001
E-mail: occ[at]stpeterburg.ee
Koduleht: www.stpeterburg.ee
Pärnu vanalinnas asuv OCC Konverentsi- ja Vabaajakeskus kuulub St. Peterburgi hotelli kompleksi ning ootab teid erinevate pidu- ja tööpäevade korraldamiseks! Teid ootab kena keskkond maitsvate Seegi Maja roogadega.

OCC Konverentsi- ja Vabaajakeskus

Konverentsikeskus on varustatud professionaalse tehnikaga konverentside-, kui ka kontsertite  korraldamiseks, millest suurim saal mahutab korraga kuni 100 külastajat.

Pidustustusteks sobivas banketisaalis on olemas vajaminev tehnika, tantsu- ja esinemislava, karaoke valmidus ning mobiilsed ruumilahendused.

Vabamaks istumiseks soovitame jahisaali või veinikeldrit. Sobilik privaatseks koosviibimiseks või vabaaja tegevuskava korraldamiseks.

Toitlustamise eest hoolitseb Seegi Maja restoran, mis võimaldab pakkuda meelepäraseid suupisteid kohvilauas, toekamaid lõunaid ning pidulikumaid õhtusööke OCC Konverentsi- ja Vabaajakeskused, kui ka Seegi Maja restoranis.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 100
Piirkond: Pärnumaa
Lisainfo: Väga erinevate võimalustega koht, kus on võimalik korraldada üritusi nii suurematele, kui väiksematele seltskondadele. Valida saab 7 ruumi vahel.
Abimehe ideed
Pidupäev Pärnus OCC Konverentsi- ja Vabaajakeskuses Pidupäev Pärnus OCC Konverentsi- ja Vabaajakeskuses
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri