IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Nõmme Seikluspark

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Catering Catering
Aadress: Külmallika 15a, Tallinn
Telefon: +372 5615 9160
E-mail: info[at]nommeseikluspark.ee
Koduleht: nommeseikluspark.ee
Puudele ehitatud radadel seigeldes avastate ennast ja kaaslasi põnevates olukordades. Nõmme Seikluspargis on kokku 7 kõrgseiklusrada sh kiirusrada.

Iga rajaga kõrgemale liikudes läbite erineva raskusega takistusi. Rajad lõppevad kiirete laskumistega trossteedel (ahviraudteedel).  Igal hooajal rõõmustame seiklejaid millegi uue ja põnevaga.

Suhteliselt madalale ehitatud KIIRUSRADA on tehniliselt raske. Põnevust lisab elektrooniline ajavõtusüsteem. Testi, kui kiire ronija Sa tegelikult oled! PS Hetkel on kiiruseraja ajavõtusüsteem kahjuks katki. Loodame selle peatselt jälle tööle saada!

Aega kulub kõigi radade läbimiseks 2,5 tundi, grupi puhul võib arvestada umbes 3 tunniga.

Pimedas pealambiga puudel turnides tunnetad sootuks teistlaadi reaalsust. Ka vihma ei tasu karta, puud annavad varju ja rajad on vabalt läbitavad.

Laste seikluspark Nõmmel

Pisemad mutukad, kelle pikkus jääb alla 115 cm, saavad turnimisega algust teha laste seikluspargis. Lapsi ootavad nõiamajad, madalale ehitatud rippsillad, kiiged ja ahviraudteed. Vajadusel saab täiskasvanu seiklusraja kõrval kõndida ning kaasa aidata.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 50
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Lisainfo: Sellist pidupäev adrenaliinihullud juba naudiksid. Võib-olla osad ei teagi, et nad adrenaliinihullud on:-) Pärast seiklusi puude vahel saab muljeid jagada ja keha kinnitada radade vahetus läheduses laudade ja pinkidega piknikuplatsil. Vihma eest kaitseb katus. Võimalus lõket teha.
Abimehe ideed
Seiklus puude otsas Seiklus puude otsas
Fotojaht seiklusrajal või maa peal Fotojaht seiklusrajal või maa peal
Abieluranna test Abieluranna test
Lapse sünnipäev Nõmme Seikluspargis Lapse sünnipäev Nõmme Seikluspargis
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri