Abimees:Meresuu Spa & Hotel

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Seminariruum Seminariruum Majutus Majutus Toitlustamine Toitlustamine Catering Catering
Aadress: Aia 48a, Narva-Jõesuu
Telefon: +372 357 9600
E-mail: sales[at]meresuu.ee
Koduleht: www.meresuu.ee
Meresuu Spa & Hotel 's on 109 pisidetailideni läbimõeldud keskkonnasäästlikku tuba. Restoran Meloodia, spa vee- ja saunakeskusega ning 4 konverentsiruumi. Akna taga vaikselt loksuvad merelained kannavad eemale argimuredest ja annavad unistustele tiivad.

Meresuu Spa & Hotel´il on tervislikke ning lõõgastavaid ajaveetmisvõimalusi pakkuv vee- ja saunakompleks. Seitsme erineva basseini, viie sauna, vannide, vee- ja õhumassaaživannide ning duššidega Spaa keskuses võib mõnusalt pikki tunde veeta nii üksi kui ka lähedaste seltsis. 

Meresuu Spa & Hotel’i erinevates söögikohtades serveeritakse mitmekülgset toiduvalikut, alustades klassikalisest hommikusöögist ja lõpetades erinevate maade köökide parimaid palasid tutvustava a´la carte menüüga. Toiduelamusele pakub täiendust kena interjöör ning meeldiv teenindus, mis lubavad Sul keskenduda vaid maitsete ja olustiku nautimisele.

Meresuu Bar-i külaline saab nautida meeleolumuusikat, kergeid snäkke ning kokteile. See on õige koht vestlemiseks lähedaste ja kolleegidega. Aega saab sisustada ka piljardit mängides ja sigaritoas diskuteerides. 

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 100
Piirkond: Ida-Virumaa
Lisainfo: MItmete võimalustega peokoht, väiksema seltskonnaga spa-keskuses või suuremaga restoranis Meloodia või baaris.
Abimehe ideed
Töine pidupäev Meresuu Spaas Narva-Jõesuus Töine pidupäev Meresuu Spaas Narva-Jõesuus
Pulmad Meresuu Spaas Narva-Jõesuus Pulmad Meresuu Spaas Narva-Jõesuus
Pidupäev Meresuu Spa-s Pidupäev Meresuu Spa-s
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri