IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Maarjamäe loss ja tallihoone

Abimees aitab: Mängud Mängud Peokoht Peokoht Catering Catering Inventar Inventar Seminariruum Seminariruum Toitlustamine Toitlustamine
Aadress: Pirita tee 56, 10127, Tallinn
Telefon: 696 8665
E-mail: tellimus[at]ajaloomuuseum.ee
Koduleht: www.ajaloomuuseum.ee
Maarjamäe loss ja lossipark koos seal paikneva Filmimuuseumi ja tallihoonega moodustavad Maarjamäe ajalookeskuse. Ajalookeskuse kõikides hoonetes on avatud näitused, lossipargis asub nõukogude-aegsete monumentide välinäitus, lisaks veel Eesti-kujuline mänguväljak lastele ja piknikuala. Seminare saab pidada lossi kaminasaalis. Kõige pidulikum ruum säilinud ajaloolise interjööriga lossi suvesaal.

Maarjamäe lossis on avatud eesti ajaloo viimasele 100. aastale pühendatud näitus ''Minu vaba riik''. Lossis asub ka mänguline keskkond Laste Vabariik. Ruume saab rentida erinevate ürituste jaoks. Korraldatakse täiskasvanute peoprogramme ja laste sünnipäevi. Lossis tegutseb restoran ''Maarjamäe''. Tallihoones on avatud levimuusika ajaloole pühendatud näitus ''Vabaduse kõla! Eesti levimuusika lugu'', mis kõneleb levimuusikast aastatel 1901-2001.

Nii lossis kui tallihoones viiakse läbi erinevaid haridusprogramme, täiskasvanute peoprogramme ja laste sünnipäevi. Tellida saab ka eriekskursioone näitustel.

Küsi lähemalt
Võimalused
Abimehe ideed
Laste sünnipäevaprogramm ''Lossipreilide pidu'' Laste sünnipäevaprogramm ''Lossipreilide pidu''
Laste sünnipäevaprogramm ''Sünnipäevapidu Laste Vabariigis'' Laste sünnipäevaprogramm ''Sünnipäevapidu Laste Vabariigis''
Laste sünnipäevaprogramm ''Lossi kummituste jaht'' Laste sünnipäevaprogramm ''Lossi kummituste jaht''
Peopakett ''Mis värvi on armastus?'' Peopakett ''Mis värvi on armastus?''
Peopakett ''Kes vana asja meelde tuletab...'' Peopakett ''Kes vana asja meelde tuletab...''
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri