IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Lutheri Masinasaal

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Seminariruum Seminariruum Catering Catering
Aadress: Vana-Lõuna 39-38, Tallinn
Telefon: +372 513 1597
E-mail: katrin[at]paasik.ee
Koduleht: lutheri.ee
Tsaari Venemaa tipparhitektid Vassiljev ja Bubor projekteerivad 20. sajandi alguses Veerenni asumisse Baltimaade ühe kaasaegseima tööstushoone – Lutheri Masinasaali. Sajand hiljem kavandavad Eesti tipparhitektid Grossschmidt ja Tomomi sellesse uue asjastu büroohoone, mida on võimalik rentida ka suuremate ürituste korraldamiseks.

Lutheri Masinasaal

Lutheri Masinasaali aatriumis on korraldatud erinevaid üritusi, kasutades ära aatriumi ajaloolist hõngu ja suursugusust. Oleme aatriumis korraldanud erinevaid üritusi firmade aastapäevade tähistamisest moekollektsioonide esitlemiseni.

Masinasaali väljaüüritav avatud aatrium kulgeb läbi kahe korruse ning on suurusega kuni 950m².

Parkimiseks on võimalik kasutada Masinasaali ees olevat kesklinna parkimistsoon, lisaks on hoone taga Europargi parkimisala EP63.

Tegemist on nii Eestis kui Baltimaades ühe unikaalseima hoonega, mis on rajatatud 1912 aastal ehitatud Lutheri vineerivabriku tootmishoonesse. Hoone unikaalsus ja suurejoonelisus väljendub juba ainuüksi tema parameetrites – avatud aatrium kõrgusega 17,45 m, kogu maja kesklöövi kattev klaasist katuselatern, ca 1,5 m paksused paekiviseinad ja üle nelja meetri kõrgused aknad.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 150
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Lisainfo: Lutheri Masinasaali aatriumis on võimalik läbi viia erinevaid üritusi, kasutades ära aatriumi ajaloolist hõngu ja suursugusust. Oleme aatriumis korraldanud erinevaid üritusi firmade aastapäevade tähistamisest moekollektsioonide esitlemiseni.
Abimehe ideed
Pidupäev Lutheri Masinasaalis Pidupäev Lutheri Masinasaalis
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri