Abimees:Laulja Kaire Rapur

  • Kaire Leemet - Olen Õnnelik
Abimees aitab: Muusika Muusika
Telefon: +372 5645 2789
E-mail: info[at]virumuusik.ee
Koduleht: www.virumuusik.ee
Kaire on kauni lauluhäälega sooloartist ja andekas klaverimängija. Kaire esitatavad ballaadid ja jazzpalad on kauniks taustamuusikaks õhtusöögile, vastuvõtule või pulmapeole.

Laulja Kaire Rapur

Kaire on Kundast pärit muusik, kes on lõpetanud Kunda Muusikakooli laulmise eriala ning lisatunde võtnud Viljandi Kultuuriakadeemias ning ka WAF-I huvikoolis. Praegusel ajal tegeleb ta muusikaga põhitöö kõrvalt aga hea meelega sisustab oma vaba aja just muusika tegemise, kirjutamise ja esitamisega.

Kaire on hinnatud muusik seetõttu, et ta suudab üksinda anda tervikliku esinemise, kus ei ole kompromisse ei laulus ega klaverimängus.

Repertuaari kuuluvad kaunid ballaadid ja poplood nii kodumaiste, kui ka kaugemate esitajate loomingust. Kaire esinemise muudab veelgi erilisemaks see, et tema repertuaaris on ka oluline osa omaloomingul.

Kaire muusika sobib enim taustamuusikaks õhtusöögile kohvikutesse ja restoranidesse, pulmatseremooniale või meeleolumuusikaks pidulikele bankettidele ja vastuvõttudele.

Küsi lähemalt
Võimalused
Lisainfo: Kaire on hinnatud muusik seetõttu, et ta suudab üksinda anda tervikliku esinemise, kus ei ole kompromisse ei laulus ega klaverimängus.
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri