Abimees:Laulja Johanna Randmann

  • Circles - Ewert and The Two Dragons // Johanna Randmann
  • Johanna Randmann - Imagine
Abimees aitab: Muusika Muusika
Telefon: +372 5645 2789
E-mail: info[at]virumuusik.ee
Koduleht: www.virumuusik.ee
Johanna Randmanni lummavalt kaunis lauluhääl ja seda täiendav kitarrisaade moodustavad kauni ja unikaalse terviku. Johanna repertuaar koosneb lüürilisest omaloomingust ja tuntud ballaadidest ning poplugudest.

Laulja Johanna Randmann

Johanna aktiivsem muusikukarjäär sai alguse 2016. aasta novembris, mil ta andis esimese kontserti Viljandis, Fellini kohvikus, esitades omaloomingut. See kontsert andis Johannale tuule tiibadesse ning pärast seda on ta esinenud Eesti eripaigus – kohvikutest, pulmade, ettevõtete sündmuste ja vabaõhtukontsertiteni.

Johanna on osalenud telesaadetes “Eesti talent” ja “Eesti otsib superstaari” ning kolmel korral on ta esitanud lugusid ka “Eesti Laulu” konkurssile.

Johanna esineb üksinda ning saadab end akustilisel kitarril. Repertuaar koosneb nii omaloomingust, kui ka tuntud raadiohittide isikupärastatud kaveritest.

Johanna muusika on kõige nauditavam õdusatel kontserditel, eriliste õhtusöökide taustamuusikana ning romantilistel pulmapidudel ja tseremooniatel.

Küsi lähemalt
Võimalused
Lisainfo: Johanna esineb üksinda ning saadab end akustilisel kitarril. Repertuaar koosneb nii omaloomingust, kui ka tuntud raadiohittide isikupärastatud kaveritest.
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri