Abimees:Hestia Hotel Laulasmaa Spa

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Toitlustamine Toitlustamine Seminariruum Seminariruum Majutus Majutus Catering Catering
Aadress: Puhkekodu tee 4, Laulasmaa, Keila vald
Telefon: +372 687 0800
E-mail: booking.laulasmaa[at]hestiahotels.ee
Koduleht: www.laulasmaa.ee
Hestia Hotel Laulasmaa Spa on ennast peitnud rahu sisse – sinna, kus elu iseenesest leiab enda jaoks üles teistmoodi ja hoopis aeglasema käigu. Kaunis loodus, rohkete võimalustega spa hotell, vee- ja saunakeskus, ilu- ja spaakeskus, restoran Wicca ja Resto Verde ning konverentsikeskus pakuvad parimaid lahendusi puhkuseks, romantikaks, perega koosolemiseks ja erinevate ürituste korraldamiseks.

Hestia Hotel Laulasmaa Spa

Kõigest 35 km ja 30 minuti autosõidu kaugusel Tallinnast asub Hestia Hotel Laulasmaa Spa – koht, kus elu leiab iseenesest üles teistmoodi ja hoopis aeglasema käigu. Suurepärased ööbimisvõimalused perele, sõpradele, paaridele ja konverentsil osalejatele – kõigile pisut puhkust, mugavust, parasjagu lusti, mõnusaid maitseid, merest võetud tervist, ühtlasi loominguliselt töine aura ning imeilus liivarand koos rannaroosidega.

Rohkem kui lihtsalt ööbimist soovivatele inimestele on mitmeid majutuspakkumisi lisateenustega, millest eelkõige väärivad esiletoomist Hibiscus Spa hoolitsused. Maitseelamusi pakub 50 parima seas olnud kauni merevaatega á la carte'i restoran Wicca, mis hurmab hõrgutavate roogadega ning milles on tunda peakokk Angelica Udekülli tähelepanu.

Vee- ja saunakeskuses  on 6 erinevat sauna ja 6 basseini. Pärast basseinides ja saunades mõnulemist ootab külastajaid Hibiscus Spa, mis kutsub rännakule läbi viie maailma. Spaas on kasutusel kaubamärk Cinq Mondes, mille toodete ja hoolitsuste valik koosneb parimatest hooldusrituaalidest üle maailma. Brändi kontseptsioon on tunnistatud spaade A-klassi kvaliteedimärgiga ning on spetsialistide poolt kõrgelt hinnatud.

Aktiivsele inimesel pakume mitmeid erinevaid ajaveetmisvõimalusi. Hotelli territooriumil asuvad disc-golfi rajad. Hotelli vahetusläheduses asuvad mitmed matkarajad ja vaatamisväärtused, nende hulgas Arvo Pärdi Keskus. Suvel on võimalik mängida rannavollet, maamalet, minigolfi jpm.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 100
Piirkond: Harjumaa
Lisainfo: Võimalus pidutseda Wicca restoranis, terrassil, mõnes saalis, veekeskuses või privaatses tornisaunas.
Abimehe ideed
Pidupäev restoranis Wicca Pidupäev restoranis Wicca
Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa vee- ja saunakeskuses Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa vee- ja saunakeskuses
Lõõgastav tööpäev Laulasmaal Lõõgastav tööpäev Laulasmaal
Pidupäev privaatses tornisaunas Laulasmaal Pidupäev privaatses tornisaunas Laulasmaal
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri