IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Küla Villa Puhkekeskus

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Majutus Majutus Toitlustamine Toitlustamine Seminariruum Seminariruum Catering Catering
Aadress: Annotalu, Kajamaa küla, Saku vald
Telefon: +372 5668 2642
E-mail: milla[at]kylavilla.ee
Koduleht: www.kylavilla.ee
Küla Villa asub veerandtunnise autosõidu kaugusel Tallinnast, Kajamaal, Saku vallas. Eripärase arhitektuuriga pea- ja saunamajas on innustav õhkkond koolituste ja seminaride korraldamiseks ning looduskaunis miljöö pulmade, sünnipäevade ja suve-ning talvepäevade pidamiseks. Siin on mõnus olla!

Küla Villa Puhkekeskus    

PEAMAJA:

I korrusel asub 60 m2 köögisaal, kus on võimalus seltskonnaga koos kokata, kamina ees hubaselt aega veeta. Istekohti jagub 30-le. Olemas on elektri- ja gaasipliit, nõudepesumasin, mikrolaineahi, mahukas külmik ning kõik vajalikud nõud.

II korrusel asub peosaal (60 m2), kuhu mahub mugavalt istuma kuni 20 külalist. Maksimum külaliste piiriks teisel korrusel võiks olla kuni 35.  Peosaalist pääseb teise korruse rõdule (katuse all), kus on rohkelt ruumi istumiseks, mõnusaks äraolemiseks. Rõdult avaneb kaunis vaade järvele ning villat ümbritsevale maastikule (25 ha suurune haljasala, mille kõrgeim tipp ulatub veepiirist 10 m kõrgusele), magamistuba (40 m2) topeltvoodiga (2 kohta) koos 8-kohalise istumisnurgaga, pääs rõdule ja avarasse vannituppa.

III korrusel asub nn magala ehk avatud katusealune, kus on 16 voodikohta.

SAUNAMAJA asub peamaja lähedal, järve kaldal. Saunamaja ümbritseb terrass ja maakivimüür, mille sisse on ehitatud välikamin.

I korrusel asub sauna eesruum, kus on võimalus kuni 10 lõõgastuda, miks mitte kokata (olemas töötasapind integreeritud pliidiga (koos ahjuga) ning külmkapp). Sauna lavale mahub 4-5 inimest ning pesuruumist pääseb terrassile, tiiki, köetavasse kümblustünni ja talvel jääauku. 

II korrusel on kaks magamistuba ja eesruum. Kokku mahutab saunamajja ööbima kuni 8 külalist.

PUBIKUUR (kasutamiseks suvisel perioodil), asub peamaja lähedal. Teisel korrusel 10 voodikohta ning esimesel korrusel erilise sisekujundusega peoruum (tualetiga).

Lisavõimalused Küla Villa Puhkekeskuses:

  • privaatne järv, kus saab nii paadiga sõita, ujuda kui ka kala püüda.
  • harrastada saab mitmeid sportmänge: golf, pallimängud, parvedega purjetamine, discgolf, talvel uisutamine ning jäähoki.
  • mai-september võimalus kasutada peotelki 8x12 m.
  • rendime fotosessioonide läbiviimiseks ruume ja keskkonda fotograafidele, kunstnikele. 
  • pakume erinevaid koolitusi, nt professionaalne veinikoolitus (koostöös Veini Villaga), koduleiva tegemine, maalimise õpitoad koostöös kunstiakadeemia tudengitega, aktiivsed tegevused seiklus- ja matkafirmaga 360 Kraadi jpm.
 
 
 
 
 
 
 
Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 1000
Piirkond: Harjumaa
Lisainfo: suvel kuni 1000 (ööbimiseks voodikohti 40, telkimine piiramatule arvule) talvel kuni 35 (ööbimiseks voodikohti 26). Territoorium on suur ja looduskaunis, võimalused erinevad. Alati tasub üle küsida, et saaksime lähtuvalt Teie vajadustest leida sobiva lahenduse.
Abimehe ideed
Koolituspäev Küla Villas shamaan Anuga Koolituspäev Küla Villas shamaan Anuga
Talvine päev Küla Villas Talvine päev Küla Villas
Suvepäev Normanni etendusega Küla Villas Suvepäev Normanni etendusega Küla Villas
Pidupäev Küla Villas Pidupäev Küla Villas
Pulmad Küla Villas Pulmad Küla Villas
Seminarid Küla Villas Seminarid Küla Villas
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri