Abimees:Roseni Kuulsaal

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Toitlustamine Toitlustamine Catering Catering
Aadress: Mere pst 6, Tallinn
Telefon: +372 661 6682
E-mail: mere[at]kuulsaal.ee
Koduleht: kesklinn.kuulsaal.ee/avaleht
Bowling on spordiala, mis sobib nii suurtele kui väikestele. Ükskõik, kas korraldad Kuulsaalis lapse sünnipäeva või firmaürituse - pidu saab alati hea hoo sisse!

Roseni Kuulsaal

Ku:lsa:l asub Roseni Waba Aja Wabrikus. Roseni Waba aja Wabrik on huvitava arhitektuuriga pilkupüüdev hoone aastast 1876.

Bowlingu- ja piljardiklubi Ku:lsa:li 12 brunswick bowlingurada asuvad hoone kahel korrusel. Ku:lsa:l on sobiv koht nii isiklike sündmuste tähistamiseks kui firmadele, bowlinguklubidele ürituste ja võistluste korraldamiseks. Bowling'ut saab mängida kahel korrusel, mõlemas 60 istekohta. Kõigil 12 rajal on võimalik üles tõsta rennipiirajad, mistõttu on ka pere pisimatel meie saalis huvitav mängida.
Ku:lsa:lis on lisaks bowlingule võimalik mängida ka piljardit eraldi paiknevas piljardisaalis. Kokku on Ku:lsa:lis 15 kvaliteetset piljardilauada. Samuti on võimalik mängida lauajalgpalli ja õhuhokit.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 200
Lisainfo: Korraga mahub bowlingut mängima 72 inimest. Lisaks on piljardisaal 15 piljardilauaga. Kuulsaal mahutab 200 inimest.
Abimehe ideed
Pidupäev Kuulsaalis Pidupäev Kuulsaalis
Meeskonnaüritus Kuulsaalis Meeskonnaüritus Kuulsaalis
Laste sünnipäev bowlingus Laste sünnipäev bowlingus
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri