Abimees:Kõveri Puhkekeskus

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Majutus Majutus
Aadress: Seljaku, Kõveri küla, Saarde vald, Pärnumaa
Telefon: +372 5689 2858
E-mail: info[at]koveri.ee
Koduleht: koveri.ee
Kõveri Puhkekeskus ootab teid Pärnumaal. Siin on 14 märgiga maastikuvibu rada, võrkpalliplats, korvpallirõngas, järvel saab ujuda ja paadiga sõita.

Kõveri Puhkekeskus

Külaliste kasutada on vanast talumajast ümber ehitatud kimmist katuse ja väliskattega elumaja, moderne nn suur saunamaja, 2 kämpingumaja ning väike saunamaja. Majades on kööginurk koos külmiku ja toidu valmistamiseks vajaliku varustuse ning nõudega. Erinevates majades on Soome saun, suitsusaun ja tünnisaun. 

Majadesse mahub korraga ööbima 35 külalist. 

Võimalik on üürida terve kompleks või leida endale sobiv maja. Majadest avaneb looduskaunis vaade järvele ja järve keskel asuvale saarele. Järves saab ujuda ja paadiga sõita.

Puhkekeskuse majade esisel platsil saab harjutada korvpalliviskeid, mängida sulgpalli ja võrkpalli, harjutad vibulaskmist ja korraldada seltskondlikke mänge. Lastele on liivakast, varsti lisandub mänguväljak.

Kõveri metsades on 5km pikkune matkarada.

Vibu laskmisest huvilistel on võimalus pärast lühikest juhendamist panna oma oskused proovile 14 loomamärgiga maastikuvibu rajal. Harjutusväljakul saab algaja vibukütt teha oma esimesed lasud kogenud juhendaja käe all.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 100
Piirkond: Pärnumaa
Lisainfo: Külaliste kasutada on vanast talumajast ümber ehitatud kimmist katuse ja väliskattega elumaja, moderne nn suur saunamaja, 2 kämpingumaja ning väike saunamaja. Majades on kööginurk koos külmiku ja toidu valmistamiseks vajaliku varustuse ning nõudega.
Abimehe ideed
Pidupäev Kõveri Puhkekeskuses Pidupäev Kõveri Puhkekeskuses
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri