Abimees:Kohvik Maiasmokk

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Toitlustamine Toitlustamine Seminariruum Seminariruum Catering Catering
Aadress: Pikk tn 16, Tallinn
Telefon: +372 646 4066
E-mail: maiasmokk[at]kalev.eu
Koduleht: www.kohvikmaiasmokk.ee
Kohvik Maiasmokk on Eestimaa kohvikukultuuri kandnud juba 150 aastat. Tänaseks on kohvik laienenud ka II korrusele, kus kaks ruumi privaatsemate ürituste korraldamiseks.

Kohvik Maiasmokk

Lisaks ajaloohõngulistele kohviku saalidele asub värskelt valminud II korrusel 2 privaatset ruumi, mis on sobilikud koosolekute ja privaatsemate ürituste läbiviimiseks. I korrusel ootab külastajaid martsipanimuuseum, kus on võimalik korraldada meeldejääv üritus õppides martsipani maalimist kogenud maalijate käe läbi.

Eesti vanim kohvik sündis aastal 1864 ühes auruveduri, fotograafia ja lugematute muude leiutiste võidukäiguga. See oli õnnelik ajastu, mil unistati saladuslikust saarest ja lennust kuule. 150 aasta jooksul on vahetunud riigid, moed ja tehnika, aga kohviku eriline atmosfäär ja kordumatud maitsed kannavad endiselt unistuste maale nii väikeseid kui suuri.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 54
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Lisainfo: Kohviku I korrus mahutab 49 inimest, muuseumituba 20 inimest, II korruse kohviku saalid 54 inimest, Stude tuba 12 in ning Maiasmoka tuba 10 inimest. Ruumid on kujundatud maitsekalt nagu Eesti vanimale kohvikule on sünnis.
Abimehe ideed
Kuidas saada tunniga martsipanimaalijaks? Kuidas saada tunniga martsipanimaalijaks?
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri