Abimees:Kitarriduo Taavi ja Paula

Abimees aitab: Muusika Muusika
Telefon: +372 5645 2789
E-mail: info[at]virumuusik.ee
Koduleht: www.virumuusik.ee
Kaunis kitarrimuusika kahel akustilisel kitarril. Kitarriduo repertuaari kuuluvad kaunid ballaadid, tuntud poplood ja jazzilikud gruuvid.

Taavi ja Paula esinemine on omanäoline, sensuaalne ja nooruslik.

Kitarriduo Taavi ja Paula

Taavi ja Paula on noored muusikud, kes on viimase 3 aasta jooksul koos musitseerinud pea iga päev. Mõlemad kitarristid on aktiivselt muusikaga tegelenud lapsest saati.

Kitarriduo repertuaaris on esindatud jazz, klassika aga ka rokk ja popmuusika. Andekate muusikutena ei puudu ka omalooming.

Taavi ja Paula kitarrimuusika sobib enim taustamuusikaks kaunile õhtusöögile ja pidulikule banketile ning romantiliseks saatemuusikaks pulmapidudele või tseremooniatele. Soovikorral esitab duo ka teie lemmikloo.

Lisaks kauni meeleolu loomisele sobib Taavi ja Paula hoogsam kitarrimuusika elava ja lõbusa tuju üleval hoidmiseks ettevõtete sündmustel ja sünnipäevadel.

Küsi lähemalt
Võimalused
Lisainfo: Taavi ja Paula kitarrimuusika sobib enim taustamuusikaks kaunile õhtusöögile ja pidulikule banketile ning romantiliseks saatemuusikaks pulmapidudele või tseremooniatele. Soovikorral esitab duo ka teie lemmikloo.
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri