IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Kernu Mõis

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Majutus Majutus Seminariruum Seminariruum Toitlustamine Toitlustamine Catering Catering
Aadress: Kohatu küla, Kernu vald, Harjumaa
Telefon: +372 511 2424
E-mail: kernumois[at]kernumois.ee
Koduleht: www.kernumois.ee
Tallinnast vaid 36 kilomeetri kaugusel, maalilise Kernu paisjärve kaldal ootab teid klassitsistlikus stiilis Kernu mõis kohvikuga Ludvig ning uhkete saalidega.

Kernu Mõis

Kernu mõisa hubased ja kaunid saalid pakuvad suurepäraseid võimalusi oma tähtsündmuste pidamiseks. Mõisa kuninglik ballisaal mahutab toitlustusega kuni 100 külalist. Suuremate sündmuste korraldamiseks võib kasutada korraga kõiki saale, mis on omavahel mõisale kohaselt anfilaatidega ühenduses.

Kernu mõisal on ka uhke maakividest ehitatud kõrge küün, mis sobib suurepäraselt kõikvõimalikeks pidudeks kuhu on rohkem külalisi oodata. 

Kernu mõisa maalilisele territooriumile on rajatud enam kui 20 kontrollpunktiga, põnev ja ainulaadne seiklusmäng mida saab üheaegselt läbida kuni 40-ne pealine seikluste, võistlus- ning teadmishimu järele janunev seltskond!

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 100
Piirkond: Harjumaa
Lisainfo: Mõisa kuninglik ballisaal mahutab toitlustusega kuni 80 külalist. Suuremate sündmuste korraldamiseks võib kasutada korraga kõiki saale, mis on omavahel mõisale kohaselt anfilaatidega ühenduses.
Abimehe ideed
Pidupäev Kernu mõisas Pidupäev Kernu mõisas
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri