IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Karupoju Puhkeküla

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Catering Catering
Aadress: Lehise, Paunküla Kose vald
Telefon: +372 509 1174
E-mail: info[at]karupoju.com
Koduleht: www.karupoju.com
Meeldejääva puhkuse veetmiseks pakume saunamaja, telkimisvõimalust, grillikohta, kämpingumaju ja lõkkeplatsi ilusas looduses Harjumaa lõunaosas Kose vallas Paunkülas.

Karupoju Puhkeküla

Puhkeala piirneb Pirita jõega, Paunküla veehoidlani on 3 kilomeetrit, Paunküla maastikukaitsealani järvede ja mägedega ligikaudu 1 kilomeeter. Ümbruskonnas on palju toredaid metsavahelisi ning järveäärseid jalgradu ja rattateid, osa nendest viivad ka Kõrvemaale.

Oleme orienteeritud väiksematele seltskondadele, kes soovivad puhkehetkest ilusa looduse keskel teha tõeliselt meeldejääva elamuse.

Saunamajaks on palksaun kaminaruumi ja suure lavaruumiga. Leiliruumis on suur puuküttega kivikeris, mis annab ühtlase ja pehme leili. Sauna kõrval on ujumiseks läbivooluga tiik. Kaminaruumi suurus on 18m², ruumis on külmik ja muusikakeskus. Leiliruumi suurus on 9m², mahutab vabalt 8 inimest. Teisel korrusel on puhkeruumid. Saunamaja sobib grupile suurusega 10-16 inimest ning seda on võimalik rentida nii päevaseks, õhtuseks kui ööpäevaseks ajaks

Köetav kümblustünn - paikneb saunamaja kõrval. Kuumas vees istuda on eriti mõnus jaheda ilmaga.

Telkimine - telkimiskoha juures on lõkkease. Jõgi on kohe kõrval. Sobiv koht nädalalõpuürituse laagriplatsiks, kust on mõnus teha päevaseid retki ümberkaudsetel loodusradadel. Mõnus paik mõnusa grilliõhtu korraldamiseks. Olemas lõkkekoht koos grillialusega. 

Matkajuhi teenus - huvi korral võime pakkuda matkajuhi teenust jalgsimatkaks Paunküla ümbruses ning Paunküla maastikukaitsealal.

Kämpingumajad - mahutavad umbes 12 ínimest.

PS Näiteks täiskuu ööl on meie juures täitsa idamaa muinasjutu moodi. Tõsijutt! Vaikus, kuupaiste, pisut eemal autode tuled Tallinn-Tartu maanteel, jõe tasane kohin, sillerdav tiik kõrval, avar vaade üle põldude ja mõisapargi...

Küsi lähemalt
Võimalused
Piirkond: Harjumaa
Lisainfo: Saunamaja, telkimis- ning grillplats rahulikumale, loodust armastavale seltskonnale.
Abimehe ideed
Sündmus looduse keskel Paunkülas Karupojus Sündmus looduse keskel Paunkülas Karupojus
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri