Abimees:Kallaste Turismitalu

  • Kallaste Turismitalu - Ärksa hingega talu
Abimees aitab: Peokoht Peokoht Majutus Majutus Seminariruum Seminariruum Toitlustamine Toitlustamine
Aadress: Padise, Harjumaa
Telefon: +372 5551 3002
E-mail: fred[at]kallastetalu.ee
Koduleht: kallastetalu.ee
Tallinnast vaid 40 km kaugusel ootavad teid puhkemajad ja seminariruumid, saunad, peosaal kuni 60-le ja kaminaga suvesaal kuni 100-inimesele. Väliüritused Kalju-Laval kuni 1000 inimesele. Aja sisustamiseks mitmeid tegevusi: disc-golf, seikluspark, lasketiir, taluloomad, Padise klooster jpm.

Juba 130 aasta on inimesed tulnud siia iidsete mändide rüppe, muinasjutulise jõe kõrgele kaldale, et nautida teineteise seltsi. Ilusad mälestused terveks eluks tekivad ja taas elustuvad siin üha uuesti ja uuesti. Seiklused, imepärane loodus ja südamlik pererahvas– kohtumiseks on alati mustmiljon põhjust. Meie juures on oodatud ka teie neljajalgsed sõbrad.

Kallaste Turismitalu 16 puhkemaja ja 3 sauna mahutavad 80 ööbijat, lisaks telgid

Alumine kompleks (Ella, Hilja ja Johannes) on mõeldud väiksemale seltskonnale privaatseks äraolemiseks (Puhkemajad mahutavad kuni 25 ööbijat)

Ülemine kompleks (Peamaja, Hoovimaja, tarekesed Berta, Mari, Aili, Helmi, saun) puhkemajad on mõeldud kuni 50 ööbijale, kuid alati tuleks läbi mõelda kui palju inimesi ühte tuppa soovite majutada ja sellest lähtuvalt valida kompleks ja majutusruumide arv.

Saun päevasteks üritusteks (Tiigi saun) ja saunapidudeks, kus inimesed ei soovi majutuma jääda. Eraldi saab üürida ürituseks/ kontserdiks / seminariks ka Kalju-lava. Kalju-lava mahutab kuni 1000 pealtvaatajat.

Mustmiljon aktiivset tegevust Kallaste Turismitalus

nautida seikluslikku meeskonnakoolitust Padise Seikluspargis, Disc-Golfi mängu, Pakri saarte külastust, Vibu laskmist Padise lasketiirus kui ka Taluleiva valmistamise koolitust ja palju muud põnevat. Loomapargis kepsutavad armsad Kameruni kitsed, haned ja paitada saab ka jänkusid. Lastele mänguväljak ja batuut. Suvel toimub Kalju-laval ka mitmeid toredaid kultuurisündmuseid.

Võimalik tellida maitsvaid roogasid, samas ei ole see kohustuslik – võimalik on toit ise valmistada või tellida cateringilt. Sama kehtib ka jookide osas. 

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 150
Piirkond: Harjumaa
Lisainfo: Peosaal 60-le ja kaminaga suvesaal kuni 100-inimesele. Väliüritused Kalju-Laval kuni 1000 inimesele. Saunad väiksematele seltskondadele.
Abimehe ideed
Pidupäev elamustalus ja Kalju-laval Pidupäev elamustalus ja Kalju-laval
Pulmapidu Kallaste talus Pulmapidu Kallaste talus
Seikluslikud suvepäevad Kallaste talus Seikluslikud suvepäevad Kallaste talus
Klassipere meeskonnapäev Klassipere meeskonnapäev
Erilised saunatamised Kallaste talus Erilised saunatamised Kallaste talus
Seminar Kallaste Turismitalus Seminar Kallaste Turismitalus
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri