IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Hestia Hotel Europa

Abimees aitab: Seminariruum Seminariruum Peokoht Peokoht Toitlustamine Toitlustamine Majutus Majutus Catering Catering
Aadress: Paadi 5, Tallinn
Telefon: +372 669 9777
E-mail: booking.europa[at]hestiahotels.ee
Koduleht: www.euroopa.ee
Hestia Hotel Europa asub Tallinna reisisadama vahetus läheduses, pakub laialdaselt võimalusi seminarideks, koolitusteks, pidupäevadeks. Pakume toitlustamist ja majutust.

Hestia Hotel Europa's on:

  • konverentsikeskus (9 saaliga)
  • 185 numbrituba, millest 5 on sviidid (2 neist saunaga), toad allergikutele ja erivajadustega inimestele. Euroopa klassi tubades on naturaalne tammepuidust põrand, hommikumantlid/sussid ja rõdu; vaatega merele
  • jõusaal ja saun

Konverentsikülaliste käsutuses on 9 erineva suurusega multifunktsionaalset konverentsi- ja nõupidamistesaali, mis sobivad koosolekuteks, konverentsideks, messideks ja muudeks erinevateks üritusteks. Ruumid on avarad ja enamik neist suurte akende ja kauni vaatega. Kõik on varustatud kaasaegse video-, heli ja esitlustehnikaga ning neis levib tasuta WiFi.

Hestia Hotel Europa esimesel korrusel asuva restorani Olive a´ la carte menüü pakub hõrgutavat valikut erinevate maade köögist ning toitlustust konverentsi kohvi- ja lõunapausideks.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 300
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Lisainfo: Konverentsikeskuses on 8 saali, enamik neist suurte akende ja kauni vaatega ning varustatud kaasaegse video-, heli ja esitlustehnikaga. Kõikides ruumides on tasuta WiFi.
Abimehe ideed
Romantiline ööpäev Euroopas Romantiline ööpäev Euroopas
Pidupäev tantsuõhtuga hotellis Euroopa Pidupäev tantsuõhtuga hotellis Euroopa
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri