Abimees:Helena Mäe duo

  • Helena Mäe duo
Abimees aitab: Muusika Muusika
Telefon: +372 5645 2789
E-mail: info[at]virumuusik.ee
Koduleht: www.virumuusik.ee
Kaunis meeleolumuusika loob õige miljöö ja meeleolu õhtusöögiks restoranis, kohvikus või kodus ning muudab olulised tähtpäevad veelgi pidulikumaks ja meeldejäävamaks.

Helena Mäe duo

Helena Mäe on andekas laulja, kes on laulnud kolmandast eluaastast alates. Suurema muusikapisiku sai ta külge Rakvere Muusikakoolis klaverit ning hiljem laulmist õppides. Lisaks on Helena end muusikaliselt täiendanud Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis, õppides seal täiskasvanuõppes pop-jazz laulu ning ta on käinud ka WAF laulukoolis.

Helena on tegevmuusik olnud viimased 7 aastat, olles esinenud sadadel erilistel ja ilusatel sündmustel ning tänu sellele on tal tekkinud väga hea tunnetus muusikaga sobiva meeleolu loomisest.

Repertuaari kuulub: Kergem jazz, kaunid ballaadid nii Eestist kui ka kaugemalt, vanad head pop-laulud, bossanovad, swingid ja natuke rock’n’rolli.

Küsi lähemalt
Võimalused
Lisainfo: Helena Mäe duo esitab meeleolumuusikat aga kuna vahel soovitakse ka kauni taustamuusika vahele tantsu lüüa, siis selleks puhuks on repertuaaris olemas ka kergem tantsumuusika.
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri