IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Halloweeni peoks (2)

Abimees aitab: Mängud Mängud
Halloweeni peo saab muuta lõbusamaks seltskondlike mängudega. Alljärgnevalt on kirjeldatud mänge, mida eelkõige Halloweeni pidudega on seotud.

AEG: sõltub, kaua sa mängida tahad.
VANUS: kõik vanusegrupid
MÄNGIJATE ARV: pole oluline
 

Õunapüüdmine:
Õunad pannakse veega täiedtud kaussi. Inimesed peavad õunad kausist hammastega kätte saama. Elevust lisab, kui korraga kaks inimest õunu püüab. Soovitavalt võiks neil eraldi kausid õuntega olla. Võitjaks tuleb see, kes 1 minuti jooksul kõige enam õunu suudab "püüda".

Kahvlimäng:
Oled põlvili toolil ja hoiad kahvlit hammaste vahel. Sinu ees on teisel toolil taldrik õunaga. Mängu eesmärk on saada taldrikult õun kahvli otsa sellises asendis ilma käsi kasutamata.

Karemelliõunad
kahe eseme, näiteks tooli vahele seotakse nöör. Nööri külge seotakse õunad, mis on eelnevalt karamelli sisse kastetud. Mängijad valivad ühe õuna ja püüavad selle ilma käte abita ära süüa. Hoiatus: mängu lõpuks on sul ilmselt väga kleepuv nägu!

Halloweeni peitus:
Isik X peidab end ära. Ülejäänud hakkavad teda peale teatud aega (näiteks 3 minutit) otsima. Kes leiab üles, jääb X-i juurde peitu. Mäng jätkub, kuni viimane otsija leiab Xi üles. Seda mängu on hea mängida pimedas.

Võimalused
Inimesi: 50
Lisainfo: Halloweeni mängud, mida saab kasutada ka teiste lõbusate pidude korraldamisel
Lisa oma kogemus või kommentaar Kommentaarid
01.11 2013 anette kirjutas:
jumala lahe leitsin hea mängu
31.10 2014 Mai kirjutas:
Mind ka aitas, aitäh!
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri