Abimees:Futuruum

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Tegijad Tegijad
Aadress: Riia 2, Tartu, Kvartali II korrusel
Telefon: +372 5894 0634
E-mail: info[at]futuruum.ee
Koduleht: www.futuruum.ee
Futuruum pakub parimat virtuaalreaalsuse elamust, tegemata kompromisse kvaliteedi ja mugavuse osas. Tule üksi või seltskonnaga ja naudi erinevaid mänge ning elamusi meie keskuses. Kas sa tahad olla laskur, võlur või rändur universumis? Valik on sinu!

Futuruum

Sinu futuristlik kogemus algab kohe, kui sisened meie VR-keskuse stiilsesse ja avarasse ootesaali. Valid sobiva mänguaja ning astud ühte kolmest Futuruumi mängualast. Haarad prillid, kõrvaklapid ning puldid ja teleporteerud hetkega uute seikluste keskele. HTC Vive VR-tehnoloogia võimaldab Sul igas suunas ringi liikuda ning digitaalse maailmaga loomulikul moel suhelda. Futuruum pakub ka lisavõimalusi, mida mujalt ei leia - virtuaalmaailma saab kaasa võtta erinevaid füüsilisi objekte ja näiteks oma sõbrad! Aga enne sellest kogemusest täpselt aru ei saa, kui ise järele ei proovi.

Futuruum tuleb ka teie juurde

Tuleme kohale, paneme püsti ja haldame virtuaalreaalsusjaamasid Teie firmapeol, eesmärgiga pakkuda huvilistele võimalikult kvaliteetset ja ohutut VR kogemust.

ja/või

Futuruumi tiim pakub 45 minutilist kava, mille vältel saavad kuulajad sissejuhatuse virtuaalreaalsuse olemusse, hetkeseisu ning tulevikuperspektiividesse. 

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 15
Piirkond: Tartumaa
Lisainfo: Põnev peokoht Tartu kesklinnas. Hea võimalus tulevikku sukelduda.
Abimehe ideed
Futuristlik pidu teie juures Futuristlik pidu teie juures
Firmaüritus Futuruumis Tartus Firmaüritus Futuruumis Tartus
Futuristlik sünnipäev Tartus Futuristlik sünnipäev Tartus
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri