IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Foodproff

Abimees aitab: Catering Catering Inventar Inventar Peokoht Peokoht
Aadress: Mustamäe tee 4
Telefon: +372 5656 8768
E-mail: catering[at]foodproff.ee
Koduleht: foodproff.ee
Catering firma Foodproff eestvedajateks on tugeva toitlustuse taustaga kokad, isa ja poeg. Meie menüüst leiab laias valikus suupisteid, kergeid eineid, külma laua roogasid, pearoogasid, desserte ja palju muud maitsvat nii meelele kui keelele.

Foodproff catering

Catering teenus ei ole pelgalt kõhutäitmine, vaid toiduelamuse saamine või erilise piduliku kokkusaamise tähistamine meeldivas seltskonnas. Teeme seda, mida armastame ning anname endast parima, et kogu meie menüüd nautides jääks saatma eriline toon, mis kutsuks seda kõike taas kogema.

Pakume ka A la Carte menüüd eksklusiivsemate ürituste läbiviimiseks.

Foodproff catering on avanud uue ürituste koha endises Järve jaamahoones (Alajaama 1), kus  saab korraldada koos toitlustamisega kuni 30 inimesele pidusid või ka 2. korruse katusealuses väiksemaid seminare/koolitusi ca 20 inimesele. Õuealal on laste mänguväljak, mis on ümbritsetud puitaiaga. Järve peosaalis on kaldtee ja inva-WC. 

Foodproff Bistroo

Vastavatud bistroo asub aadressil Mustamäe tee 4. Päevasel ajal saab seal nautida maitsvaid päevapraade, nädalavahetustel saate saali broneerida aga kõik võimalikeks üritusteks. Argipäevane toidukoht muutub valgete linade ja pidulikult kaetud laudadega säravaks peosaaliks, kus saab muusika saatel tantsida ja meeldivas seltskonnas aega veeta. Siit leiate meeldejääva lahenduse oma üritusele, maitsva toidu ja sõbraliku teeninduse.

Foodproff'i teine söögikoht asub aadressil Pärnu mnt 102c, kus saab lõuna ajal kõhtu täita.

Inventari rent

Toome kohale kõikvõimalikud toitlustusega kaasnevad asjad, kaasa arvatud telgid, lauad ja toolid. Ürituse korraldajad  saavad mõnusalt puhata ja nautida oma töö vilju. Peo lõpus viime renditud inventari minema ja puhastame ära.

Küsi lähemalt
Võimalused
Lisainfo: Pakume toitlustust kõigiks sündmusteks. Soovi korral hoolitseme ka teeninduse ning vajaliku inventari eest üle Eesti.
Abimehe ideed
Pidupäev Foodproff'i peosaalis Pidupäev Foodproff'i peosaalis
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri