IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Energia avastuskeskus

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Seminariruum Seminariruum Catering Catering
Aadress: Põhja pst 29, Tallinn
Telefon: +372 620 9023
E-mail: info[at]energiakeskus.ee
Koduleht: www.energiakeskus.ee
Rohkem kui 100-aastases elektrijaamas, nüüdisaegses teaduskeskuses Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril sähvivad välgunooled ka päikselisel päeval!

Energia Avastuskeskus - avasta, mängi, õpi!

Energia avastuskeskuses on juba tuntud Eestis ainulaadse välgudemonstratsiooni poolest, mille käigus pannakse hiiglaslikus Faraday puuris Tesla transformaatorite abil tantsima kuni kolmemeetriseid välgunooli. Seejuures ulatub trafode pinge koguni 500 000 voldini! Võrdluseks, õues olevate elektriliinide pinge on kuni 350 000 volti.

Avastuskeskuse hoone, vana Tallinna elektrijaam on koht, kus 20. sajandi alguses tehti esimest korda põlevkivist elektrit ka kodumajapidamistele. Seetõttu on avastuskeskuses võimalik tutvuda ka Eesti energeetika ajalooga.

Keskuses on rohkem kui sada käed-külge eksponaati, mis tutvustavad füüsikalisi nähtuseid ja seda, kui põnev võib olla teadus. Peale selle on avastuskeskuse programmis õpitube ja teadusteatri etendusi, mis aitavad eri vanuses lastel reaal- ja loodusaineid lõbusamalt õppida.

Keskuse kuppelplanetaariumis on võimalik vaadata filme ja uudistada avakosmost.

Keskuses on väga eriilmelisi ruume, kus saab korraldada põnevaid laste sünnipäevapidusid, seminare, pidulikke vastuvõtte ja teisigi sündmusi.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 400
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Lisainfo: Rentimiseks on mitmeid erineva suurusega ruume, alates 20 inimest mahutavast sünnipäeva toast kuni 400 inimesega vastuvõtuni.
Abimehe ideed
Särtsu täis firmapidu Energia Avastuskeskuses Särtsu täis firmapidu Energia Avastuskeskuses
Laste jõulupidu Energia avastuskeskuses Laste jõulupidu Energia avastuskeskuses
Särtsu täis sünnipäevapidu Särtsu täis sünnipäevapidu
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri