IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Eesti Maanteemuuseum

Abimees aitab: Catering Catering Mängud Mängud Peokoht Peokoht Seminariruum Seminariruum
Aadress: Varbuse, Kanepi vald, Põlvamaa, 63122
Telefon: 5745 0218
E-mail: maanteemuuseum[at]mnt.ee
Koduleht: www.maanteemuuseum.ee
Maanteemuuseum on Lõuna-Eesti atraktiivseim kultuuritankla, maanteede ajaloo ekspert ja eestkõneleja, liiklushariduse pakkuja. Eesti Maanteemuuseum, see on eriline teekond eilsest tänasesse, veidi ka tänasest homsesse, jalgsi ja postitõllas, jalgratta ja hobusega, autos, bussis ja rongis, kellel veab, siis ka erilise teehöövliga.

Muuseumi kõige uuem osa on juuli 2019 avatud Masinahall näitusega ''Masinate valitsemine''. See on paeluv interaktiivne ekspositsioon auto mehaanikast ja liiklusfüüsikast, ohutust liiklemisest ja turvaliste teede ehitamisest. Väliekspositsioon Teeaeg (avatud mai-september) on ajas ja ruumis lahtirullunud tee, kus liiguvad nii vanad kui uued sõiduvahendid.

Külastajatele on vaadata ka Ida-Euroopa suurim teeehitusmasinate kogu. Suvisel ajal pakub lastele avastamisrõõmu suur valik erinevaid kaherattalisi ja elektriautod liikluslinnas.

Teiselpool teed Varbuse postijaamas näeb teede ja liikumisviiside arengut ning peamaja teisel korrusel end sisse seadnud omanäoline postijaama olustikku tutvustav lastemaailm.

Küsi lähemalt
Võimalused
Abimehe ideed
Elamusprogramm ''Inimene - masinate valitseja?'' Elamusprogramm ''Inimene - masinate valitseja?''
Korralda üritus Eesti Maanteemuuseumis Korralda üritus Eesti Maanteemuuseumis
Laste sünnipäevad Eesti Maanteemuuseumis Laste sünnipäevad Eesti Maanteemuuseumis
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri