IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Eesti Kaevandusmuuseum

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Seminariruum Seminariruum Toitlustamine Toitlustamine Majutus Majutus Catering Catering
Aadress: Jaama 100, Kohtla-Nõmme Ida-Virumaa
Telefon: +372 332 4017
E-mail: info[at]kaevandusmuuseum.ee
Koduleht: kaevandusmuuseum.ee
Eesti Kaevandusmuuseum on parim näide sellest, kuidas tööstusala muuta unikaalseks tööstuspärandiks, millel maailmatasemel museaalne väärtus ja mis on omataoliste muuseumide hulgas üks atraktiivsemaid. Kõrvuti eksisteerivad nii ajalooliselt audentne tootmiskeskkond kui 21. sajandi interaktiivne ekspositsioon ja ülimoderne ruumidisain.

Eesti Kaevandusmuuseum

Muuseumi peahoone, 2015. aastal renoveeritud Rikastusvabrik, koos paetorniga peidab endas mahukat ekspositsiooni nii põlevkivi tekkimisest, leiukohtadest, kaevandamisest kui ka kasutamisest „eile, täna ja homme“.

Rikastusvabrikus saab kõigele ise käed külge panna, uudistada interaktiivseid väljapanekuid, lugeda, vaadata ja kuulata kaevurite lugusid jpm. Esimese korruse üks põnevamamaid eksponaate on suur puurimismasina simulaator, millega lapsed, tihtipeale ka vanemad, saavat teostada puurimis- ja lõhkamistöid.

Samas on võimalik mängida ka kaevandusteemalisi arvutimänge, vermida münte, osta suveniire ja nautida gurmee eineid efektses Kaevurikohvikus.

Rikastusvabriku paetorni tippu tõustes avanevad aga imelised vaatad nii muuseumialale kui ka Ida-Virumaa kaunile loodusele ja ühele omalaadsemale tehismaastikule, terves maailmas.

Eesti Kaevandusmuuseumi territoorium on nii suur, et sinna mahuvad ära paljud erineva suurusega üritused: firmade suvepäevad, Kaevuritepäev, Tuhamägede tantsupidu, rahvusvahelised enduuro  motovõistlused, rockkontserdid jpm. 

Elu sügavaim elamus!

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 500
Piirkond: Ida-Virumaa
Lisainfo: Võimalusi on mitmeid alates mahukast Rikastusvabriku fuajeest kuni Valge Maja konverentsisaalini. Lisaks olemas ka saun eesruumiga kuni 30 inimesele.
Abimehe ideed
Mutipere Jõulumaa ja talvekeskus Mutipere Jõulumaa ja talvekeskus
Seminarid, koolitused, peod Eesti Kaevandusmuuseumis Seminarid, koolitused, peod Eesti Kaevandusmuuseumis
Unustamatu seiklus nii maa all kui maa peal Unustamatu seiklus nii maa all kui maa peal
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri