IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:EBA Koolituskeskus

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Seminariruum Seminariruum Toitlustamine Toitlustamine Tegijad Tegijad Inventar Inventar Catering Catering
Aadress: Masina 11, A – korpus, 1. korrus, Tallinn
Telefon: +372 631 3788
E-mail: info[at]barman.ee
Koduleht: www.barman.ee/koolituskeskus
EBA Koolituskeskuse hubased ja rikkalikult sisustatud ruumid pakuvad võimalust erinevate sündmuste läbiviimiseks. Pakume laia valikuga erinevaid joogikoolitusi kõigile kes sooviksid uusi teadmisi ning oskusi lõputute võimalustega ja huvitavast kokteilimaailmast. Lisateenusena toitlustuse võimalus. Rendime ka liikuvat baariletti.

EBA Koolituskeskus

Olemas on kogu vajalik esitlustehnika, mis on sobilik väljaspool tavapärast töökeskkonda eduka koosoleku läbiviimiseks või mõne muu tähtpäeva tähistamiseks. 

Valik EBA Koolituskeskuse teenuseid:

  • erinevad joogikoolitused, sealhulgas alkoholivabade jookide koolitused
  • ruumirent
  • kokteili catering

Mobiilne baarilett võimaldab pakkuda meie teenuseid Sinule sobivas asukohas- firmaüritusel või mõnel tähtpäeval, pakkudes meeldejäävaid elamusi. Koostame joogikaardi kliendi soove ja eelistusi silmas pidades. 

EBA Koolituskeskuse koolitajateks on parimad oma ala spetsialistid. Tunnustatud nii Eestis, kui välismaal, rohkelt auhindu võitnud baarmenid ja sommeljeed. Pakume parimat täislahendust nii ettevõtetele, kui sõpruskondadele tähtpäevade tähistamiseks. Meie tegevuse peamine eesmärk on edendada Eesti joogikultuuri läbi koolitustegevuse. Koolitused on ühteaegu meelelahutuslikud ning õpetlikud.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 24
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Lisainfo: Pakume ruumide renti seminaristiilis (49,2m2) kuni 24-le inimesele. Olemas on ka eraldi koosolekuruum kuni 8-le inimesele ning avar fuajee. Võimalus rentida meeleolukaid ruume tähtpäevade või sündmuste läbiviimiseks kuni 30-le inimesele. Lisateenuste võimalused: erinevad joogikoolitused, toitlustus, ürituse korraldus
Abimehe ideed
Dzinni koolitus Dzinni koolitus
Kohvikoolitus Kohvikoolitus
Smuuti koolitus Smuuti koolitus
Õllekoolitus Õllekoolitus
Mokteilidest kokteilideni Sinu kodus või kontoris Mokteilidest kokteilideni Sinu kodus või kontoris
Privaatne pidu 30 inimesele Tallinna kesklinnas Privaatne pidu 30 inimesele Tallinna kesklinnas
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri