IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Clayhills Gastropubi

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Toitlustamine Toitlustamine Catering Catering
Aadress: Pikk 13, Tallinn
Telefon: +372 641 9312
E-mail: marko[at]clayhills.ee
Koduleht: www.clayhills.ee
Clayhills on esimene gastropubi Eestis. Gastropubid on uus trend, kus gourmet toit on ühendatud lõõgastava pubi keskkonnaga.

Clayhills Gastropubi

Gastropubid pärinevad algselt Inglismaalt ning Clayhills on esimene omataoline Eestis. Meie menüü on inspireeritud nii Briti, Euroopa kui ka Eesti traditsioonidest ning kasutatakse hooajalisi kohalikke koostisaineid. 

Pakume värsket kala kohalikult turult ning parimat Eesti sea-, lamba- ja loomaliha ja meie peakoka Zvaonekwa (Zvaon) Chamunokara juhtimisel muutub meie menüü vastavalt hooajale, kuigi sellised kõigi aegade klientide lemmikud nagu käsitsi valmistatud sealiha ja õuna vorstikesed ning Clayhillsi gurmee-burger on alati menüüs olemas.

Ka õlle asjatundjad ei pea pettuma: menüüs on suur valik isevalmistatud, kohalikku ja välismaist õlut. Veini piirkonnad on laialt esindatud ning veinid valitakse eraldi välja toidu täiendamiseks. 

Clayhillsis saab nautida head toitu, õlut ja veini lõõgastavates hubastes siseruumides või soojadel suvepäevadel või –õhtutel väljas mugaval terrassil.

Clayhillsis on elav muusika igal nädalal neljapäevast kuni pühapäeva õhtuni. Elavat muusikat esitavad nii kohalikud kui ka rahvusvahelised artistid erinevates stiilides alates džässist ja soulist kuni popmuusika ja Ladina-Ameerika muusikani. 

Kokkuvõttes on Clayhills gastropubi kaasaegne segu külalislahkusest, heast toidust ja jookidest keskaegses kaupmehe majas.

Kohtumiseni Clayhillsis!

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 50
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Lisainfo: Hubane peokoht gurmaanidele Tallinna vanalinnas.
Abimehe ideed
Pidupäev Clayhills Gastropubis Pidupäev Clayhills Gastropubis
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri