Abimees:Carmen Catering

Abimees aitab: Catering Catering Peokoht Peokoht
Aadress: Paldiski mnt 104 B, Tallinn
Telefon: +372 655 6698
E-mail: info[at]carmen.ee
Koduleht: www.carmen.ee
Carmen Cateringi sünd ulatub aastasse 1997. Firma asutajateks olid Argo Koppa ja Margus Linkgreim. Ettevõtte loomiseks andis tõuke paras ports idealismi ja vajadus maailma veidi parandada.

Carmen Catering

Firma loojatel igatsus luua cateringiteenust pakkuv ettevõte, mis ei oleks mitte suurim ega edukaim, vaid lihtsalt parim. Parim olemine tähendab paindlikkust, kliendi soovide ärakuulamist ja nendest lähtumist, kvaliteeti nii toidus, teenuses kui teeninduses ja kõiki neid ülejäänud tuhandet pisiasja, mis on vajalik õnnestunud peo ja maitsva peolaua valmistamisel.  

 Kindlasti väärib ära märkimist ka toidu pool. Sageli on meie tagasiside klientidelt olnud just kiitus väga maitsva toidu kohta. Selle poole eest vastutab Carmen Cateringi peakokk Jevgeni Švetšuk, kelle lennukad ideed,maitsvad toidud ning kaunid väljapanekud on olnud kohati juba köögikunsti valdkonda kuuluvad.

Tänaseks kuuluvad Carmen Gruppi:

  • Restoran Korsten Kultuurikatlas
  • Carmen Cafe Rotermannis ja Kentmannis
  • City Marina
  • Saku GastroPub
Küsi lähemalt
Võimalused
Lisainfo: Sageli on meie tagasiside klientidelt olnud just kiitus väga maitsva toidu kohta. Selle poole eest vastutab Carmen Cateringi peakokk Jevgeni Švetšuk, kelle lennukad ideed,maitsvad toidud ning kaunid väljapanekud on olnud kohati juba köögikunsti valdkonda kuuluvad.
Abimehe ideed
Pidupäev Carmen Cateringiga Pidupäev Carmen Cateringiga
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri