Abimees:Balti jaam

Abimees aitab: Peokoht Peokoht
Aadress: Toompuiestee 37, Tallinn
Telefon: +372 503 9696
E-mail: andre.poopuu[at]go.ee
Koduleht: www.baltijaam.ee
2017-2018 aasta kõige eksklusiivsem sündmuskoht – Balti jaama ootepaviljon. Ajalooline sündmuspaik eriüritusteks. Avatud ainult ettetellimisel alates 1.aprillist.

Balti jaam - uus peokoht!

Endine linnalähirongide ootepaviljon ehitati 1965. aastal. Avaras, ülalt kaarakendega valgustatud paviljonis olid algselt istekohad ja piletikassad. Tänaseks on taastatud hoone algupärane seis. Korda on tehtud tehnilised kommunikatsioonid, majaesine terrass, kogu fassaad ja uhke betoonpõrand. Samuti on välja lõhutud 1990ndatel ehitatud ajutine vahekorrus, mille tulemusena on taas avanenud kaunis kuplialune ruum. 

Tegu on eksklusiivse „loo, mida tahad“ stiilis sündmuspaigaga, mida hiljem samal kujul kasutada ei saa. Renditav pind on ruudukujulise põrandaplaaniga, kokku umbes 600 ruutmeetrit, millele lisanduvad abiruumid. Olemas on lukustatavad abiruumid ja garderoobi pind, samuti on olemas küte, üldvalgustus ja unisex tualettruumid ning elektrivool. 

Balti jaama ümbruses on olemas parkimisvõimalused, sündmuspaik on mugavalt ligipääsetav nii jala kui ka ühistranspordiga.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 500
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Lisainfo: Äge uus peokoht Balti jaamas
Abimehe ideed
Pidu Balti jaamas Pidu Balti jaamas
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri