Abimees:Ajaloomuuseumi Suurgildi Hoone

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Seminariruum Seminariruum Catering Catering
Aadress: Pikk 17, Tallinn
Telefon: +372 696 8693
E-mail: aime.tahvonen[at]ajaloomuuseum.ee
Koduleht: www.ajaloomuuseum.ee
Tallinna vanalinnas asuvas Eesti Ajaloomuuseumi väärikas keskaegses SUURGILDI HOONES on võimalik korraldada pidulikke vastuvõtte, konverentse, seminare ja kontserte. Üle kuuesaja aasta vanune gildihoone on läbi aastasadade olnud linna üks tuntuim kultuurisündmuste ja pidude korraldamise paik.

Ajaloomuuseumi Suurgildi Hoone

Sündmust saab teha meeldejäävamaks, tellides külalistele ringkäigu muuseumis giidi juhtimisel. Võimalik on osaleda ka haridusprogrammides või pidada muuseumis lapse sünnipäeva. Küsige julgesti infot, vajadusel saame erinevaid haridusprogramme kohandada ka täiskasvanutele. 

  • EKSPERIMENTAARIUM - Eesti Ajaloomuuseumi hariduskeskus Eksperimentaarium sobib eelkõige seminaride läbiviimiseks (kuni 40 kohta, ekraan ja projektor).     
  • SUUR GILDISAAL - Gildihoone peasaal sobib eelkõige kontsertide, esitluste ja ilma toitlustuseta või kandikult ehk n.ö käelt pakutavate suupistetega pidulike ürituste ning konverentside korraldamiseks. Suur saal mahutab kontserdiks kuni 140 kohta, vastuvõtuks (püstijala üritus) kuni 250 kohta.    
  • AJALOOLINE VEINIKELDRISAAL - alumisel korrusel asuv näitusesaal, kus keskajal asus veinikelder, sobib toitlustusega pidulikeks vastuvõttudeks ja õhtusöökideks väljaspool muuseumi lahtiolekuaega. Olenevalt üritusest 50-70 kohta (ekraan, projektor).
  • SISEHOOV - soovi korral on võimalik ürituse korraldamiseks kasutada Suurgildi hoone sisehoovi (avaneb Laia tn poole). Hoovi pääseb ka otse suurest gildisaalist (avatud vaid eriürituste korral).

NB! Soovijatel on võimalik ürituse juurde tellida ka Suurgildi majaveini degusteerimine. 

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 250
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Lisainfo: Suur gildisaal ja ajalooline veinikelder on sobilikud soliidsema ürituse korraldamiseks.
Abimehe ideed
Ivo Schenkenberg ja Tallinna päästmine Ivo Schenkenberg ja Tallinna päästmine
Sünnipäevaprogramm Gildi Gilberti saladus Sünnipäevaprogramm Gildi Gilberti saladus
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri